15.02.2011 14:49 0

Szkolenia w gdyńskim Centrum Integracja

Centrum Integracja Gdynia przy ul. Traugutta 2 organizuje w lutym bezpłatne szkolenia. Pierwsze skierowane jest do pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne, a drugie poświęcone jest tematyce „Bezpieczeństwa nad wodą”.

22 lutego br. w siedzibie Centrum Integracja w godz. 12.00-15.00 odbędzie się szkolenie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością, jak i wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem osoby z niepełnosprawnością. W programie praktyczna obsługa dofinansowań i refundacji kosztów pracy pracownika z niepełnosprawnością (System Obsługi Dofinansowań i Refundacji PFRON). Szkolenie prowadzone przez pracowników Oddziału Pomorskiego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Zapisy pod numerem tel. 58 660 28 32. Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Z kolei 24 lutego br. w siedzibie Centrum Integracja w godz. 10.00-13.00 odbędzie się szkolenie „Bezpiecznie nad wodą, czyli gdzie możemy się kąpać oraz jak udzielić pierwszej pomocy”. Uczestnicy spotkania poznają m.in: miejsca gdzie można bezpiecznie się kąpać oraz zasady korzystania z nich; zasady wzywania pomocy w sytuacji gdy będziemy świadkami zdarzenia; zasady udzielania pierwszej pomocy (resuscytacji krążeniowo – oddechowej) w sytuacji, gdy będziemy mieli do czynienia z osobą nieprzytomną. W programie również pokaz sprzętu wykorzystywanego w akcji ratowniczej przez ratowników WOPR oraz praktyczne ćwiczenia z resuscytacji krążeniowo – oddechowej na fantomach.

Każdy z kursantów otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy pod numerem tel. 58 660 28 38, e-mail: [email protected]

Więcej szczegółów: Michał Urban, dyrektor Centrum Integracja w Gdyni, tel. 58 660 28 38.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24