24.05.2013 12:41 0

„Świat Tańca” w Chorwacji wywalczył podwójne Mistrzostwo Świata

Kolejny wielki sukces Klubu Tanecznego „Świat Tańca” z Wejherowa. Grupy Fusion i Explozja nie dały najmniejszych szans pozostałym formacjom i zdobyły podczas zawodów w Chorwacji dwa złote medale.

ZOBACZ ZDJĘCIA

W rywalizacji sportowej brało udział 5 tysięcy tancerzy z 29 państw tworząc wspaniałe widowisko.

  • Wysoki poziom umiejętności tanecznych oraz nasza otwartość i spontaniczna postawa podczas całego turnieju , wzbudziły wiele uznania i sympatii oraz  zaowocowała licznymi zaproszeniami na międzynarodowe turnieje do wielu krajów świata – zaznacza prowadzący szkołę tańca, Jacek Bernaśkiewicz.

W solówkach „Świat Tańca” również zrobił wrażenie na jurorach. Donatella Krielart zajęła trzecie, a Dominika Bernaśkiewicz, zeszłoroczna mistrzyni świata, szóste miejsce. Mistrzostwa Świata w Chorwacji przyciągnęły ponad 5 tysięcy tancerzy z całego świata. Wejherowski klub, jako jedyna polska ekipa, reprezentował kraj i z dumą rozsławiał miasto już po raz trzeci.

  • Ogromne emocje, które towarzyszyły nam w czasie przejścia z polską flagą i biało czerwonych strojach podczas ceremonii otwarcia WORLD DANCE MASTERS 2013 już na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Niezapomniane przeżycia podczas turnieju, międzynarodowe kontakty z tancerzami z całego świata jak również warsztaty z największymi autorytetami tanecznymi i urok chorwackich krajobrazów odcisnęły swoje piętno na naszym teraźniejszym i przyszłym życiu – dodaje prowadząca szkołę tańca, Joanna Bernaśkiewicz.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24