18.01.2011 14:28 0

Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Nauczycieli w Piłce Siatkowej

W hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Nauczycieli w Piłce Siatkowej. Celem zawodów była popularyzacja piłki siatkowej, integracja środowiska nauczycielskiego powiatu wejherowskiego i wyłonienie najlepszych zespołów, które będą rywalizować z zespołami nauczycielskimi z powiatu puckiego. Wymogiem regulaminowym zawodów był udział w każdym zespole co najmniej 2 pań.

W rywalizacji wzięło udział 5 zespołów z całego powiatu wejherowskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna Gimnazjum z Luzina. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, co dobrze świadczy o kadrze pedagogicznej uczącej wychowania fizycznego. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami, które wręczali: Dyrektor PZPOW w Wejherowie – Andrzej Byczkowski oraz organizator zawodów – Mariusz Jaszewski. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

  • I miejsce – Gimnazjum w Luzinie (Skład zespołu: Joanna Nadolska, Monika Gruba, Grzegorz Semak, Karol Pionke, Piotr Sonnenberg, Dariusz Nadolski)
  • II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie
  • III miejsce – Samorządowe Gimnazjum w Bolszewie
  • IV miejsce – Zespół Szkół w Kostkowie/Gniewinie
  • V miejsce – Szkoła Podstawowa w Gościcinie

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24