11.01.2013 11:32 0

Z Internetu do rąk własnych - nowa pocztowa usługa

Neokartka.pl to nowa usługa Poczty Polskiej dzięki której za pośrednictwem internetu można wysłać tradycyjną kartkę. Projekt został stworzony przez nową spółkę należącą do Poczty Polskiej - Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

Firma działa w branży usług elektronicznych oraz nowych technologii. Jej celem jest stworzenie platformy do bezpiecznej i poufnej komunikacji elektronicznej, dedykowanej klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom publicznym.

  • Za pośrednictwem serwisu neoKartka.pl możesz w prosty i szybki sposób wysłać kartkę okolicznościową, która zostanie przez nas wydrukowana, a następnie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres w formie tradycyjnej kartki pocztowej – czytamy na stronie projektu.

Wystarczy wejść na stronę neoKartka.pl, wybrać jeden z dostępnych w serwisie wzorów, stworzyć życzenia, bądź skorzystać z tych wygenerowanych automatycznie, wpisać adres i kliknąć przycisk „Płacę”. Koszt usługi to 4,49 zł. Po potwierdzeniu płatności kartka zostanie wydrukowana w dużym formacie - A5 (21 cm x 14,8 cm), a odbiorca otrzyma ją do swojej domowej skrzynki pocztowej. Kartki dostarczane są przez Pocztę Polską, a przewidywany czas ich dostarczenia to 3 dni robocze.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...