Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
5C
noc
4C
jutro
7C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

16.12.2019

07:37

Małe Trójmiasto Kaszubskie powoli się budzi. Dość pusto na ulicach Wejherowa, ale poranny ruch widać w centrum. Aut przybywa na Jana III Sobieskiego, Rzeźnickiej i 12 Marca. Poza tym, w miarę szybko dotrzemy do pracy. Ruch widać jednak na krajowej 6 w okolicach Gościcina. Patrząc w kierunku Redy to główne skrzyżowanie nie będzie o tej porze sprawiało problemów, podobnie jak przejezdna Pucka. Dalej w kierunku Rumi zatrzymamy się przy Łąkowej i Obwodowej w Redzie, a później spowolni nas wiadukt. Spory ruch jak na tę wczesną porę w okolicy ronda u zbiegu Dębogórskiej i Kosynierów i na początku Towarowej przy Sobieskiego. Poranne poruszenie widać i to dość mocno na ulicach Trójmiasta. Zwłaszcza w Cisowej i Chyloni i na zjeździe z Obwodnicy na Morską. Sama Obwodnica Trójmiasta przytyka się w okolic Wielkiego Kacka.

13.12.2019

09:26

Niewielki ruch, jak na tę porę dnia, panuje na ulicach Redy. Spowolnienia można się spodziewać przede wszystkim na Gdańskiej, przy dojeździe do wylotu Łąkowej. W Rumi, na krajowej szóstce, również powoli stabilizuje się sytuacja drogowa. Niewielkie opóźnienia są jeszcze możliwe w pobliżu skrzyżowania z Ceynowy i przy galerii handlowej na Sobieskiego. Poza tym zwalniamy na I Dywizji Wojska Polskiego. Jeśli chodzi o Gdynię, poranne utrudnienia mogą jeszcze występować na Morskiej, od Cisowej do Grabówka. To samo dotyczy Hutniczej na odcinku od Puckiej do estakady. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma większych niedogodności na Obwodnicy Trójmiasta. Płynność ruchu może być nieco zaburzona przy końcowym zjeździe na wspomnianą wcześniej Morską w Chyloni, przy podjeździe w stronę Demptowa i na Wielkim Kacku. Dobre warunki do jazdy panują także na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowych utrudnień można się spodziewać w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Na ulicach Wejherowa także nie ma większych niespodzianek. Największe nasilenie ruchu utrzymuje się w śródmieściu – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Wszystkie główne trasy powiatu puckiego są w pełni przejezdne. Niewielkie spowolnienie jest możliwe na wojewódzkiej 216-stce, przed skrzyżowaniem w Celbowie. We Władysławowie zwalniamy na Żeromskiego, a w Pucku – na Wojska Polskiego.

08:35

Zderzenie w Rumi

Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu u zbiegu ulic I Dywizji WP i Kosynierów. Prawdopodobnie obyło się bez poszkodowanych, ale występują duże utrudnienia w ruchu.

08:28

Przybyło aut na krajowej szóstce przy zjeździe z Górki Gościcińskiej, gdzie zator liczy obecnie około kilometr. Na szczęście, inne odcinki trasy między Lęborkiem a Wejherowem są w pełni przejezdne. Nogę z gazu na pewno warto zdjąć między Kochanowem a Kębłowem. To samo dotyczy Zamostnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o Wejherowo, krajowa szóstka w mieście nie sprawia problemów kierującym. Tych można się spodziewać przede wszystkim w obrębie śródmieścia – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. W Redzie zagęszcza się ruch na Puckiej, zwłaszcza między aleją Lipową a Kazimierską. Inne ulice miasta są przejezdne. Problemy z przejezdnością utrzymują się na krajowej szóstce w Rumi, w okolicach wylotu ulicy Ceynowy i na wiadukcie. Przybyło też pojazdów na Kosynierów, Dębogórskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni, podobnie jak przed godziną, problemy może sprawiać przejazd Morską w stronę centrum, przede wszystkim na Cisowej i Grabówku. Zwalniamy też na całej długości Hutniczej i na Janka Wiśniewskiego. Ruch odbywa się za to płynnie na Obwodnicy Trójmiasta, a miejscowych utrudnień trzeba się spodziewać jedynie w rejonie Węzła Wielki Kack. Przytykać może się trasa między Rewą, Mostami a Pierwoszynem. Podobnie jest w przypadku ulicy Żeromskiego w Kosakowie. W Pucku przybyło aut przede wszystkim na ulicy Wojska Polskiego. Może nieznacznie korkować się dojazd do Władysławowa od strony Swarzewa. Ruch zagęścił się też w pobliżu ronda w Krokowej.

07:27

Poranny spokój panuje na razie na ulicach Redy. W Rumi natomiast coraz bardziej gęstnieje ruch przede wszystkim na krajowej szóstce. Około półkilometrowy zator uformował się już przy zjeździe z wiaduktu w stronę Gdyni. Poza tym poruszenie da się zauważyć na Żwirki i Wigury oraz I Dywizji Wojska Polskiego. Jeśli chodzi o Gdynię, problemy może sprawiać płynny przejazd z Pogórza do Obłuża. Kierowcy mają też prawo ponarzekać na korki na początkowym odcinku Morskiej, na Cisowej, a także na Hutniczej. Korków nie ma za to na razie na Obwodnicy Trójmiasta. Warto jednak zachować ostrożność i zwolnić w pobliżu Węzła Wielki Kack, gdzie pracują drogowcy. Dobre warunki do podróżowania panują obecnie na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Nadmiernego natężenia ruchu nie ma też, póki co, na Zamostnej w Bolszewie. W samym Wejherowie porannych spowolnień trzeba się spodziewać przede wszystkim na Sobieskiego, na 3 Maja, na wysokości parku, oraz w pobliżu przejazdów kolejowych – na Batalionu Morskiego, Sienkiewicza, Puckiej i 12 Marca. Praktycznie żadnych utrudnień nie ma na głównej trasie powiatu puckiego, czyli wojewódzkiej 216-stce. Ulice Władysławowa i Pucka na razie świecą pustkami. Lekko już nasila się ruch między Łebczem a Gnieżdżewem. Podobnie jest na odcinku z Żarnowca do Krokowej i dalej – do Starzyna.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej