Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
15C
noc
10C
jutro
16C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

23.10.2019

16:40

Morka w Gdyni, za estakadą dachował samochód osobowy. Możliwe utrudnienia w ruch.

15:24

Klasyczne dla tej godziny poruszenie widać w Gościcinie i Bolszewie zwłaszcza w okolicach ul. Zamostnej i Długiej. Krajowa 6 w Wejherowie bez większych problemów, za to te pojawią się na Jana III Sobieskiego, Świętego Jana i Puckiej. Główne skrzyżowanie w Redzie jeszcze jest przejezdne, ale z minuty na minutę robi się tam coraz ciaśniej. Więcej aut przybyło też na Puckiej w stronę nadmorskich tras, te z kolei najbardziej przytykają się w samym Pucku, Gnieżdżewie i Łebczu. Jadąc w stronę Rumi do wiaduktu będą nas spowalniały światła a za wiaduktem – korki. Te najbardziej dadzą się we znaki kierowcom na krzyżówce Starowiejskiej z Dąbrowskiego i na Dębogórskiej. Patrząc na Trójmiasto stoi hutnicza, przytyka się zjazd z Obwodnicy na Morską w Gdyni i Grabówek w stronę Małego Trójmiasta Kaszubskiego, a poza tym, bez większych opóźnień zatem – szerokiej drogi.

11:46

Zderzenie motocykla z osobówką w centrum Rumi

W Rumi na ulicy Sabata, w okolicach galerii handlowej, doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Możliwe są utrudnienia w ruchu.

09:27

Spokojniej niż przed godziną jest na krajowej szóstce w Rumi. Przez miasto można już przejechać sprawnie tranzytem w obu kierunkach, a niewielkie spowolnienie jest możliwe tylko przy zjeździe z wiaduktu w stronę Janowa. Na nadmierne utrudnienia nie można też narzekać w Redzie. Zwiększony ruch w mieście da się odczuć przede wszystkim na ulicach Puckiej i Łąkowej. W Gdyni sprawnie można już przejechać z Pogórza do Obłuża. Nie odpuszcza jeszcze korek na Hutniczej, zwłaszcza w pobliżu skrzyżowania z Północną. Za to utrudnienia na Morskiej w stronę centrum mają już tylko charakter punktowy. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma większych spowolnień na Obwodnicy Trójmiasta. Stopniowo stabilizuje się też sytuacja na ulicach zjazdowych z ekspresówki. Dość dobra sytuacja drogowa panuje na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Nieznacznych opóźnień można się spodziewać w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie, ale nigdzie nie ma uciążliwych korków. Względny spokój panuje też na Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie największego ruchu można się spodziewać przy dojeździe do ronda u zbiegu Sobieskiego i 3 Maja. Niewielkie spowolnienia są też możliwe na Rzeźnickiej i Roszczynialskiego. Wszystkie główne trasy powiatu puckiego są przejezdne. Niewielkie utrudnienia są prawdopodobne na odcinku z Połchowa do Mrzezina. Podobnie jest na wojewódzkiej 213-stce przy dojeździe do Połczyna. W Pucku nadal zwalniamy na Wejherowskiej i Wojska Polskiego, a w Gnieżdżewie – na Dworcowej. Bez zbędnych przestojów można pokonać wojewódzką 216-stkę w stronę Władysławowa. Utrudnień nie ma też nad samym morzem, na 215-stce.

08:27

Na krajowej szóstce między Kębłowem a Gościcinem utrzymuje się ponad kilometrowe spowolnienie. Inne odcinki trasy z Lęborka do Wejherowa są w pełni przejezdne. Tłoczno jest także na Zamostnej w Bolszewie. W Wejherowie zwalniamy przy dojazdach do przejazdów kolejowych na Batalionu Morskiego, Puckiej i 12 Marca. Poza tym dość duży ruch da się odczuć na Sobieskiego, 3 Maja i Przemysłowej. W Redzie przybyło pojazdów przede wszystkim na Puckiej i Łąkowej. W Rumi natomiast utrzymuje się spowolnienie w pobliżu wiaduktu na krajowej szóstce, a także na Dębogórskiej, Kosynierów i Dąbrowskiego. W Gdyni na płynną jazdę nie ma szans, jeśli chodzi o dwie główne ulice prowadzące w stronę centrum, czyli Morką i Hutniczą. Korkuje się też Janka Wiśniewskiego w okolicach Węzła Ofiar Grudnia 70. Poważniejszych utrudnień nie ma na Obwodnicy Trójmiasta. Te mogą się pojawić tylko na południowych odcinkach ekspresówki, w okolicach Matarni i Szadółek. Wolniej pokonamy odcinek między Rekowem, Połchowem i Mrzezinem. W Pucku przybyło pojazdów na ulicach Wejherowskiej i Wojska Polskiego. W Gnieżdżewie wolniej pojedziemy na Dworcowej, a we Władysławowie – na Starowiejskiej. Wojewódzka 216-stka można nieznacznie się przytykać w Swarzewie. Punktowe spowolnienia są możliwe także na wojewódzkiej 213-stce między Żarnowcem a Krokową.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej