Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
21C
noc
15C
jutro
23C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

03.07.2020

15:19

Widać poruszenie na zjeździe z Obwodnicy na Morską w Gdyni. Niestety już o tej porze widać ruch także na Estakadzie Kwiatkowskiego i Janka Wiśniewskiego. Zderzak w zderzak pojedziemy Hutniczą, zwłaszcza pod estakadą, później będzie nieco swobodniej. Zjazd SKM Janowo po godzinie 15:00 wygląda na nieprzejezdne, podobnie jak widać większe poruszenie na Dąbrowskiego i Dębogórskiej, no i standardowo o tej porze widać większa ilość samochodów na głównym skrzyżowaniu w Redzie i na Puckiej. Wejherowo – w centrum miasta wolniej Sobieskiego, Rzeźnicką czy Świętego Jana. Na krajowej 6-stce bez większych korków.

02.07.2020

16:23

Sytuacja w Trójmieście nie wygląda już tak dobrze. Widać spore zamieszanie na estakadzie i Hutniczej, która im bliżej Rumi tym robi się nieco luźniejsza. Przez Cisowę po wiadukt w Rumi pojedziemy zderzak w zderzak. Dość gęsto w centrum miasta, zwłaszcza na Dębogórskiej i Dąbrowskiego. Pocieszające jest, że sytuacja w Redzie się delikatnie uspokoiła i główne skrzyżowanie nie zajmie nam zbyt dużo czasu. Większą ilość samochodów można spotkać jednak na Puckiej. W Wejherowie po 16:00 gęściej w centrum na Sobieskiego i Batalionu ale także na Dk, nie tylko w okolicach Górki Gościcińskiej ale także okolic krzyżówki z 12 Marca w obu kierunkach jazdy,

09:26

Znacznie poprawiła się sytuacja na Obwodnicy Trójmiasta. Tam nie rozpędzimy się tylko na wysokości Osowej jadąc w kierunku autostrady. Jeśli chodzi o krajową szóstkę, to samochodów jedzie po niej sporo, ale na szczęście nie tworzą się zatory. Powoli poruszamy się także ulicą Pucką w Redzie w obu kierunkach. Wzmożony ruch napotkamy także na ulicach Wejherowa, m.in. na Strzeleckiej w stronę centrum, przy rondzie na skrzyżowaniu Jana III Sobieskiego i 3 Maja oraz Rzeźnickiej i Dworcowej. Tłoczno robi się również na drogach powiatu puckiego – na drodze nr. 216 na Półwyspie Helskim oraz na drodze nr 215.

08:24

Ten serwis drogowy zaczynamy od sytuacji na Obwodnicy Trójmiasta. Doszło tam do awarii ciężarówki, co spowodowało zablokowanie tej trasy na pasie w stronę Gdańska. W korku stoimy już od Demptowa do Osowej. Lepiej wybrać inną trasę. Coraz więcej samochodów pojawia się też na krajowej szóstce, biegi redukujemy na Jana III Sobieskiego w Rumi przy dojazdach do wiaduktu, a także w Redzie przed skrzyżowaniem Gdańskiej i Puckiej jadąc w kierunku Półwyspu. Tłoczno się też robi w Wejherowie m.in. na ulicach Rzeźnickiej, Chopina i Granicznej. Biegu redukujemy też w Pucku przy dojazdach do Ronda Solidarności.

07:24

Póki co spokojnie podróżować można po krajowej szóstce w obu kierunkach. Jedynie przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni trzeba uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać na wrzucenie jedynki. Jeśli jesteśmy w Gdyni, to przybywa samochodów na ulicy Hutniczej oraz Pułkownika Dąbka od strony Pogórza. W Wejherowie, Redzie i Rumi jeździmy bez utrudnień, podobnie jak na trasach powiatu puckiego.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej