Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

11.12.2019

16:20

Sytuacja nie zmieniła się na lepsze, jeśli chodzi o Gdynię zwłąszcza . Janka Wiśniewskiego jest kompletnie zakorkowana w stronę estakady. Zator nie odpuszcza też na Hutniczej i na samej estakadzie w stronę Obłuża. Na płynną jazdę możemy za to liczyć na Morskiej, zatrzymamy się jedynie w Cisowej i przed samą Rumią. W miarę stabilna sytuacja panuje na Obwodnicy Trójmiasta. Lekko korkuje się podjazd w stronę Chwarzna. W Rumi utrzymują się spore problemy na Sobieskiego, od Janowa do centrum. Wolniej pojedziemy też ulicami Dąbrowskiego i Dębogórską. W Redzie natomiast zakorkowany jest zjazd ulicą Pucką od Rekowa aż do Gdańskiej. Duży ruch utrzymuje się też na krajówce, zwłaszcza przy dojeździe do skrzyżowania z Łąkową. W samym mieście najwięcej pojazdów nadal można napotkać w centrum, zwłaszcza na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Wolniej pojedziemy też Przemysłową i Chopina. Za rogatkami Wejherowa zwalniamy na odcinku z Bolszewa do Gościcina. Poza tym trasa do Lęborka może nieznacznie przytykać się w Kębłowie i Strzebielinie. Popołudniowy spokój panuje na ulicach Władysławowa. Natomiast wojewódzka 216-stka może lekko się korkować przed rondem w Gnieżdżewie. W Pucku zwalniamy na Wejherowskiej i Wojska Polskiego. Redukcja prędkości będzie konieczna w wojewódzkiej 213-stce w Połczynie.

15:53

Spore zamieszanie na drogach, zwłaszcza na ulicach Trójmiasta. Stoi Grabówek I Chylonia w kierunku Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Podobnie i tłoczno jest na zjeździe SKM Janowo. Samochodów też znacznie przybyło w okolicy Dąbrowskiego i Dębogórskiej w Rumi. Do Redy dojedziemy bez większych problemów. Głowna krzyżówka w Redzie jest o tej porze przejezdna, nawet Pucka nie będzie stwarzał dużych problemów. W Wejherowie kilka przystanków zrobimy sobie na krajowej 6stce. Uważajmy na ulice dojazdowe: Jana III Sobieskiego, Rzeźnicka, Chopina. Stopniowo przytyka się krajowa szóstka z Bolszewa do Gościcina. Inne fragmenty trasy w stronę Lęborka są przejezdne, a miejscowe utrudnienia można odczuć głównie w Strzebielinie i Bożympolu.

13:29

Kolizja dwóch samochodów osobowych na krajowej szóstce w Gościcinie, na wysokości wylotu ulicy Równej. Brak osób poszkodowanych.

09:28

Może jeszcze przytykać się dojazd do Wejherowa od strony Białej i Pieleszewa. W samym mieście nie ma poważniejszych zakłóceń w płynności ruchu. Krajowa szóstka może się nieznacznie przytykać w okolicach Ronda Solidarności i u wylotu Rybackiej. Większą liczbę pojazdów można też napotkać na Sobieskiego, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa miejscowych utrudnień można się spodziewać w Bożympolu, Strzebielinie i Kębłowie. Nigdzie nie ma jednak uciążliwych korków. Spokój panuje też na większości ulic Redy. Wyjątkiem mogą być okolice przejazdu kolejowego na Puckiej. W Rumi natomiast zwalniamy na krajowej szóstce w okolicach galerii handlowej i na wysokości przystanku SKM Janowo. Morską w Gdyni można już bez poważniejszych problemów dojechać do centrum. Punktowe spowolnienia są jeszcze możliwe na Cisowej i Grabówku. Korkuje się też jeszcze Hutnicza, przede wszystkim na odcinku do Puckiej do estakady. Poza około półkilometrowym spowolnieniem na wysokości Wielkiego Kacka, nie ma praktycznie żadnych utrudnień na Obwodnicy Trójmiasta. Odpuściły już poranne korki na Żeromskiego w Kosakowie. Nieznaczne spowolnienia są prawdopodobne między Połchowem a Mrzezinem. Może delikatnie się przytykać dojazd do Pucka od strony Celbowa. W samym mieście największego ruchu można się spodziewać w obrębie skrzyżowania Helskiej z 10 Lutego.

08:27

Ponad kilometrowy zator utrzymuje się na krajowej szóstce między Kębłowem a Gościcinem, na jezdni w stronę Wejherowa. Inne odcinki trasy z Lęborka są przejezdne. W Bolszewie tłoczno jest już na Zamostnej. W miarę spokojnie jest za to na ulicach Wejherowa. Przez miasto można sprawnie przejechać tranzytem w obu kierunkach. Większego natężenia ruchu można się za to spodziewać na ulicach Sobieskiego, Roszczynialskiego i Chopina. W Redzie korkuje się zjazd Pucką w stronę Gdańskiej. W Rumi natomiast nadal problemy sprawia przejazd krajową szóstką, przede wszystkim przez wiadukt oraz na wysokości Białej Rzeki. W Gdyni, podobnie jak przed godziną, największego natężenia ruchu trzeba się spodziewać na Morskiej w stronę centrum, zwłaszcza na Cisowej i Grabówku. Szans na płynną jazdę nie ma też na Hutniczej, głównie w okolicach wylotu ulic Północnej i Puckiej. Poza spowolnieniem na wysokości Wielkiego Kacka, dość sprawnie można się przemieszczać Obwodnicą Trójmiasta w obu kierunkach. Nogę z gazu trzeba też zdjąć przy Węźle Matarnia i na Kowalach. Sprawniej niż godzinę temu można już pokonać wojewódzką 216-stkę, choć może się korkować odcinek z Władysławowa do Swarzewa. W Pucku utrzymują się poranne utrudnienia na Helskiej, Wejherowskiej i Wojska Polskiego. Nieznaczne utrudnienia w ruchu są możliwe na odcinku z Darzlubia do Połczyna.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej