Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

11.10.2019

09:27

Nie ma już poważniejszych utrudnień na krajowej szóstce w Rumi. Ulicami Grunwaldzką i Sobieskiego można sprawnie poruszać się w obu kierunkach. Utrudnienia są jeszcze możliwe na ulicach Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni problemy na Morskiej mogą występować tylko na wysokości Cisowej. Poza tym można w miarę płynnie dotrzeć tą ulicą do centrum. Coraz lepsze warunki do jazdy są też na Hutniczej i Janka Wiśniewskiego. Na Obwodnicy Trójmiasta nadal wolniej pojedziemy w okolicach Osowej i Chwarzna, na jezdni w stronę Gdyni. W kierunku bramek na autostradzie A1 można podróżować całkiem płynnie. Stopniowo stabilizuje się sytuacja na ulicach zjazdowych z ekspresówki, choć wyjątkiem jest Spacerowa w Gdańsku, która jest zatłoczona od Osowej do Oliwy. Całkiem przyzwoite warunki do jazdy panują już na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Nieznaczne spowolnienia są możliwe tylko w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. W Wejherowie także nie można narzekać na niespodziewane utrudnienia w ruchu. Najwięcej pojazdów da się dostrzec na Sienkiewicza, Świętego Jana, Rzeźnickiej i Chopina. W Redzie natomiast może się korkować Pucka, od alei Lipowej do Kazimierskiej. Wszystkie główne drogi powiatu puckiego są w pełni przejezdne. Niewielkie spowolnienia mogą się pojawić między Rekowem, Połchowem a Mrzezinem. Większego natężenia ruchu można się spodziewać przed głównym skrzyżowaniem w Łebczu. Problemów z płynnością ruchu nie ma natomiast na wojewódzkiej 216-stce, od Pucka, przez Władysławowo, aż do Helu.

08:28

Do około kilometra zwiększył się korek na krajowej szóstce między Gościcinem a Bolszewem. W samym Bolszewie całkiem solidnie korkuje się już Zamostna, od ronda do zjazdu na krajówkę. W Wejherowie największego ruchu trzeba się spodziewać w obrębie centrum – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Zwalniamy też na Chopina i Rybackiej. Większych utrudnień nie ma za to na krajowej szóstce w mieście. W Redzie można nieznacznie przytykać się skrzyżowanie Łąkowej z Gdańską. W Rumi natomiast utrzymuje się spore poruszenie przy zjeździe z wiaduktu w ciągu krajowej szóstki na Sobieskiego. Wolniej pojedziemy też Starowiejską i Dąbrowskiego. W Gdyni najpoważniejszego nasilenia ruchu na Morskiej należy się spodziewać na Cisowej oraz między Leszczynkami a Grabówkiem. Wolniej pojedziemy też Hutniczą w stronę estakady. Spore, około trzykilometrowe spowolnienie uformowało się na Obwodnicy Trójmiasta, na jezdni w stronę Gdyni, między Karwinami a Chwarznem. Kilometrowy zator jest też możliwy przy końcowym zjeździe z ekspresówki na Chyloni. Utrzymuje się spowolnienie na ulicy Morskiej w Rewie. Miejscowe utrudnienia są też możliwe na Pomorskiej w Dębogórzu i Żeromskiego w Kosakowie. W Pucku wolnej pojedziemy ulicą Wojska Polskiego, a w Gnieżdżewie – Dworcową.

07:27

Nie ma już utrudnień na ulicy Grunwaldzkiej w Rumi, gdzie około godziny 6:00 doszło do zderzenia busa i motocykla, nieopodal skrzyżowania z ulicą Ceynowy. Spowolnień w mieście można się spodziewać przede wszystkim na Sobieskiego, w okolicach galerii handlowej, na jezdni w stronę Gdyni. Coraz więcej aut przemierza też ulice Dębogórską, Dąbrowskiego i Starowiejską. W Redzie redukcja prędkości przyda się przed głównym skrzyżowaniem, a więc Gdańskiej z Pucką, a także na Gniewowskiej i Obwodowej. W Gdyni natomiast utrudniony może być przejazd Płk. Dąbka z Pogórza do Obłuża. To samo dotyczy Morskiej, Hutniczej i Janka Wiśniewskiego w stronę centrum. Bez poważniejszych przeszkód można na razie poruszać się Obwodnicą Trójmiasta w obu kierunkach. Jeśli chodzi o zjazdy z ekspresówki, lepiej unikać Chwarznieńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku. W miarę sprawnie można przejechać krajową szóstkę na odcinku z Lęborka do Wejherowa. Ruch nieznacznie zwalnia w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Poranek daje się już we znaki kierującym na Szkolnej w Bolszewie. Z kolei w Wejherowie najmocniej korkują się ulice Sobieskiego, Strzelecka, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnicka. Wolniej pojedziemy ulicami Gdyńską i Morską między Mostami a Rewą. To skutek rozpoczęcia modernizacji pierwszej z tych ulic. W Pierwoszynie zwalniamy na Kaszubskiej, a w Kosakowie – na Żeromskiego. Póki co, poranny spokój panuje na ulicach Pucka i Władysławowa.

10.10.2019

09:28

Utrzymują się kilkusetmetrowe utrudnienia na ulicy Zamostnej w Górze. Przypomnijmy – to skutek porannego zderzenia dwóch pojazdów. Zalecamy ostrożność na tym odcinku. Wspomniana Zamostna może sprawiać też problemy kierującym w Bolszewie – od ronda do krajowej szóstki. Uspokoił się nieco ruch na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Z miejscowymi utrudnieniami trzeba się liczyć w Kębłowie i Gościcinie. Dość sprawnie można przejechać tranzytem przez Wejherowo w obu kierunkach. Utrudnienia mogą za to występować na ulicach Sobieskiego, Strzeleckiej, 3 Maja i Roszczynialskiego. Większych problemów z płynnością ruchu nie ma na krajowej szóstce w Redzie. Te mogą pojawić się przede wszystkim w pobliżu skrzyżowania z ulicą Łąkową. Przejazd przez Rumię może być jeszcze utrudniony na Sobieskiego, w pobliżu galerii handlowej i na wysokości przystanku SKM Janowo. Poza tym tłoczno jest u zbiegu na skrzyżowaniu Starowiejskiej z Dąbrowskiego. Spokojniej niż przed godziną jest na Hutniczej i Morskiej w Gdyni. Tutaj utrudnienia pojawiają się tylko miejscowo. Około półkilometrowe spowolnienie uformowało się przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta na wspomnianą Morską. Na szczęście, nie ma innych problemów na pomorskiej ekspresówce. Względny spokój panuje na głównych drogach powiatu puckiego. W samym Pucku przytykają się ulice Wojska Polskiego, Helska i Wejherowska. Wolniej pojedziemy też Dworcową w Gnieżdżewie. Wojewódzka 216-stka między Puckiem a Władysławowem jest w pełni przejezdna. To samo da się powiedzieć o nadmorskiej 215-stce.

08:25

Kilkusetmetrowe utrudnienia na ulicy Zamostnej w Górze to skutek porannego zderzenia dwóch pojazdów. Zalecamy ostrożność na tym odcinku. Na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem z najpoważniejszymi utrudnieniami trzeba się liczyć przy zjeździe z Górki Gościcińskiej, gdzie zator liczy obecnie ponad kilometr. Przez Wejherowo można w miarę sprawnie przejechać tranzytem. Natomiast wzrasta ruch na ulicach Sobieskiego, 3 Maja i 12 Marca. W Redzie coraz więcej pojazdów można napotkać na Puckiej i na Gdańskiej w okolicach wylotu Łąkowej. W Rumi natomiast coraz trudniej jest pokonać krajową szóstkę w stronę Janowa. Przytyka się też skrzyżowanie Starowiejskiej z Dąbrowskiego. Obie główne arterie Gdyni, które prowadzą w stronę centrum, czyli Hutnicza i Morska, cieszą się sporym powodzeniem wśród kierujących o poranku. Poza tym utrudniony może być zjazd z Pogórza w stronę Obłuża. Spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta obejmuje przede wszystkim południowy odcinek tej trasy, między węzłami Karczemki i Południe. Korkować się może też końcowy zjazd z ekspresówki w Chyloni. Poranne spowolnienia są możliwe na Żeromskiego w Kosakowie i Kaszubskiej w Pierwoszynie. Niewielkie utrudnienia na wojewódzkiej 216-stce są prawdopodobne w Sławutówku i Celbowie. Spory ruch o poranku panuje na ulicy Dworcowej w Gnieżdżewie i na Żwirowej we Władysławowie.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej