Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

16.12.2019

09:25

Ruch nam się nieco uspokoił, po porannych, miejskich korkach. W dojeździe do Trójmiasta będzie na zatrzymać jedynie Cisowa, przez zjazdem z Obwodnicy na Morską. Sam zjazd, jest już przejezdny a zaglądają na całą Obwodnicę Trójmiasta, obejdzie się bez drogowych niespodzianek. Ruch widać z kolei na Hutniczej w obu stronach, to jednak jedyne większe utrudnienia na tej trasie. Zaglądamy do Małego Trójmiasta Kaszubskiego, gdzie w dalszym ciągu sporo samochodów widać na zjeździe SKM Janowo i Dąbrowskiego, poza tym – ulice są w miarę puste. Tego niestety nie można powiedzieć o głównej w Redzie, która w kierunku Wejherowa będzie nam się przytykać przed krzyżówką w Pucką, na której na szczęście poranny ruch już odpuszcza. Uspokoiło się także w Wejherowie, nie tylko na przejezdnej krajowej 6 ale i na ulicach dojazdowych. Większej ilości samochodów możemy się spodziewać jedynie w okolicy Świętego Jana czy Jana III Sobieskiego. Krajowa 6 odpuszcza też w okolicy Górki Gościcińskiej.

08:38

Zdecydowanie zagęścił nam się ruch w okolicach Małego Trójmiasta Kaszubskiego, co widać już od Rumi. Nie tylko przytyka się nam dość solidnie zjazd SKM Janowo w kierunku Gdyni, ale samochodów przybyło też na Dąbrowskiego, Pomorskiej i krzyżówce Kosynierów i Kościuszki. W Redzie do głównego skrzyżowania dojedziemy bez większych problemów, na samej krzyżówce z kolei przybyło nam nieco samochodów, podobnie jak jest ich więcej na Puckiej w kierunku nadmorskich tras. Na krajowej 6 w Wejherowie w miarę spokojnie, a jak przed godziną poranny ruch widać na Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza, Rzeźnickiej. Na nadmorskich trasach po porannym ruchu ani śladu, gdzieniegdzie zwolnimy w okolica Karlikowa, Krokowa i Pucka. Nogę z gazu na dłużej ściągniemy w okolicy Górki Gościcińskiej, na której uformował nam się spory zator w kierunki Wejherowa.

07:37

Małe Trójmiasto Kaszubskie powoli się budzi. Dość pusto na ulicach Wejherowa, ale poranny ruch widać w centrum. Aut przybywa na Jana III Sobieskiego, Rzeźnickiej i 12 Marca. Poza tym, w miarę szybko dotrzemy do pracy. Ruch widać jednak na krajowej 6 w okolicach Gościcina. Patrząc w kierunku Redy to główne skrzyżowanie nie będzie o tej porze sprawiało problemów, podobnie jak przejezdna Pucka. Dalej w kierunku Rumi zatrzymamy się przy Łąkowej i Obwodowej w Redzie, a później spowolni nas wiadukt. Spory ruch jak na tę wczesną porę w okolicy ronda u zbiegu Dębogórskiej i Kosynierów i na początku Towarowej przy Sobieskiego. Poranne poruszenie widać i to dość mocno na ulicach Trójmiasta. Zwłaszcza w Cisowej i Chyloni i na zjeździe z Obwodnicy na Morską. Sama Obwodnica Trójmiasta przytyka się w okolic Wielkiego Kacka.

13.12.2019

09:26

Niewielki ruch, jak na tę porę dnia, panuje na ulicach Redy. Spowolnienia można się spodziewać przede wszystkim na Gdańskiej, przy dojeździe do wylotu Łąkowej. W Rumi, na krajowej szóstce, również powoli stabilizuje się sytuacja drogowa. Niewielkie opóźnienia są jeszcze możliwe w pobliżu skrzyżowania z Ceynowy i przy galerii handlowej na Sobieskiego. Poza tym zwalniamy na I Dywizji Wojska Polskiego. Jeśli chodzi o Gdynię, poranne utrudnienia mogą jeszcze występować na Morskiej, od Cisowej do Grabówka. To samo dotyczy Hutniczej na odcinku od Puckiej do estakady. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma większych niedogodności na Obwodnicy Trójmiasta. Płynność ruchu może być nieco zaburzona przy końcowym zjeździe na wspomnianą wcześniej Morską w Chyloni, przy podjeździe w stronę Demptowa i na Wielkim Kacku. Dobre warunki do jazdy panują także na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowych utrudnień można się spodziewać w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Na ulicach Wejherowa także nie ma większych niespodzianek. Największe nasilenie ruchu utrzymuje się w śródmieściu – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Wszystkie główne trasy powiatu puckiego są w pełni przejezdne. Niewielkie spowolnienie jest możliwe na wojewódzkiej 216-stce, przed skrzyżowaniem w Celbowie. We Władysławowie zwalniamy na Żeromskiego, a w Pucku – na Wojska Polskiego.

08:35

Zderzenie w Rumi

Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu u zbiegu ulic I Dywizji WP i Kosynierów. Prawdopodobnie obyło się bez poszkodowanych, ale występują duże utrudnienia w ruchu.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej