Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

16.12.2019

08:38

Zdecydowanie zagęścił nam się ruch w okolicach Małego Trójmiasta Kaszubskiego, co widać już od Rumi. Nie tylko przytyka się nam dość solidnie zjazd SKM Janowo w kierunku Gdyni, ale samochodów przybyło też na Dąbrowskiego, Pomorskiej i krzyżówce Kosynierów i Kościuszki. W Redzie do głównego skrzyżowania dojedziemy bez większych problemów, na samej krzyżówce z kolei przybyło nam nieco samochodów, podobnie jak jest ich więcej na Puckiej w kierunku nadmorskich tras. Na krajowej 6 w Wejherowie w miarę spokojnie, a jak przed godziną poranny ruch widać na Jana III Sobieskiego, Sienkiewicza, Rzeźnickiej. Na nadmorskich trasach po porannym ruchu ani śladu, gdzieniegdzie zwolnimy w okolica Karlikowa, Krokowa i Pucka. Nogę z gazu na dłużej ściągniemy w okolicy Górki Gościcińskiej, na której uformował nam się spory zator w kierunki Wejherowa.

07:37

Małe Trójmiasto Kaszubskie powoli się budzi. Dość pusto na ulicach Wejherowa, ale poranny ruch widać w centrum. Aut przybywa na Jana III Sobieskiego, Rzeźnickiej i 12 Marca. Poza tym, w miarę szybko dotrzemy do pracy. Ruch widać jednak na krajowej 6 w okolicach Gościcina. Patrząc w kierunku Redy to główne skrzyżowanie nie będzie o tej porze sprawiało problemów, podobnie jak przejezdna Pucka. Dalej w kierunku Rumi zatrzymamy się przy Łąkowej i Obwodowej w Redzie, a później spowolni nas wiadukt. Spory ruch jak na tę wczesną porę w okolicy ronda u zbiegu Dębogórskiej i Kosynierów i na początku Towarowej przy Sobieskiego. Poranne poruszenie widać i to dość mocno na ulicach Trójmiasta. Zwłaszcza w Cisowej i Chyloni i na zjeździe z Obwodnicy na Morską. Sama Obwodnica Trójmiasta przytyka się w okolic Wielkiego Kacka.

13.12.2019

09:26

Niewielki ruch, jak na tę porę dnia, panuje na ulicach Redy. Spowolnienia można się spodziewać przede wszystkim na Gdańskiej, przy dojeździe do wylotu Łąkowej. W Rumi, na krajowej szóstce, również powoli stabilizuje się sytuacja drogowa. Niewielkie opóźnienia są jeszcze możliwe w pobliżu skrzyżowania z Ceynowy i przy galerii handlowej na Sobieskiego. Poza tym zwalniamy na I Dywizji Wojska Polskiego. Jeśli chodzi o Gdynię, poranne utrudnienia mogą jeszcze występować na Morskiej, od Cisowej do Grabówka. To samo dotyczy Hutniczej na odcinku od Puckiej do estakady. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma większych niedogodności na Obwodnicy Trójmiasta. Płynność ruchu może być nieco zaburzona przy końcowym zjeździe na wspomnianą wcześniej Morską w Chyloni, przy podjeździe w stronę Demptowa i na Wielkim Kacku. Dobre warunki do jazdy panują także na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Miejscowych utrudnień można się spodziewać w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Na ulicach Wejherowa także nie ma większych niespodzianek. Największe nasilenie ruchu utrzymuje się w śródmieściu – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Wszystkie główne trasy powiatu puckiego są w pełni przejezdne. Niewielkie spowolnienie jest możliwe na wojewódzkiej 216-stce, przed skrzyżowaniem w Celbowie. We Władysławowie zwalniamy na Żeromskiego, a w Pucku – na Wojska Polskiego.

08:35

Zderzenie w Rumi

Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu u zbiegu ulic I Dywizji WP i Kosynierów. Prawdopodobnie obyło się bez poszkodowanych, ale występują duże utrudnienia w ruchu.

08:28

Przybyło aut na krajowej szóstce przy zjeździe z Górki Gościcińskiej, gdzie zator liczy obecnie około kilometr. Na szczęście, inne odcinki trasy między Lęborkiem a Wejherowem są w pełni przejezdne. Nogę z gazu na pewno warto zdjąć między Kochanowem a Kębłowem. To samo dotyczy Zamostnej w Bolszewie. Jeśli chodzi o Wejherowo, krajowa szóstka w mieście nie sprawia problemów kierującym. Tych można się spodziewać przede wszystkim w obrębie śródmieścia – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. W Redzie zagęszcza się ruch na Puckiej, zwłaszcza między aleją Lipową a Kazimierską. Inne ulice miasta są przejezdne. Problemy z przejezdnością utrzymują się na krajowej szóstce w Rumi, w okolicach wylotu ulicy Ceynowy i na wiadukcie. Przybyło też pojazdów na Kosynierów, Dębogórskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni, podobnie jak przed godziną, problemy może sprawiać przejazd Morską w stronę centrum, przede wszystkim na Cisowej i Grabówku. Zwalniamy też na całej długości Hutniczej i na Janka Wiśniewskiego. Ruch odbywa się za to płynnie na Obwodnicy Trójmiasta, a miejscowych utrudnień trzeba się spodziewać jedynie w rejonie Węzła Wielki Kack. Przytykać może się trasa między Rewą, Mostami a Pierwoszynem. Podobnie jest w przypadku ulicy Żeromskiego w Kosakowie. W Pucku przybyło aut przede wszystkim na ulicy Wojska Polskiego. Może nieznacznie korkować się dojazd do Władysławowa od strony Swarzewa. Ruch zagęścił się też w pobliżu ronda w Krokowej.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej