Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

14.10.2019

09:28

Przybyło nieco aut na ulicy Puckiej w Redzie, przede wszystkim przy dojeździe do przejazdu kolejowego. Gdańska może się przytykać w okolicach skrzyżowania z Łąkową. Poprawiła się za to przejezdność ulicy Sobieskiego w Rumi. Z utrudnieniami nadal trzeba się liczyć na Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni nadal występują problemy w płynności ruchu na ulicy Morskiej, przede wszystkim na odcinku między Cisową i Chylonią oraz między Leszczynkami a Grabówkiem. W miarę sprawnie można już dotrzeć do centrum ulicą Janka Wiśniewskiego, natomiast Hutnicza może się przytykać na odcinku od Puckiej do estakady. Podobnie jak przez cały poranek, nie ma za to utrudnień na całej długości Obwodnicy Trójmiasta. Jeśli chodzi o zjazdy z ekspresówki, największego ruchu trzeba się spodziewać na Chwaszczyńskiej w Gdyni i Spacerowej w Gdańsku. Poranne utrudnienia nie odpuszczają jeszcze na Chłopskiej w Kębłowie, Wilczka w Luzinie i Zamostnej w Bolszewie. Na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem utrudnienia są możliwe w Strzebielinie, gdzie doszło do kolizji dwóch osobówek. Inne odcinki krajówki są przejezdne. W Wejherowie ze spowolnieniami trzeba się liczyć na Sobieskiego, Strzeleckiej i Chopina. Tranzytową szóstką można w miarę płynnie przejechać przez miasto. W Pucku możliwe są jeszcze spowolnienia na Wojska Polskiego, 10 Lutego i Wejherowskiej. Z kolei we Władysławowie zwalniamy na Starowiejskiej i na Drodze Chłapowskiej. Bardzo spokojnie jest za to na nadmorskiej 215-stce od Władysławowa, przez Jastrzębią Górę, aż do Karwi.

08:24

Nadal bez większych problemów można poruszać się po ulicach Redy o poranku. Poważniejszego ruchu można się spodziewać dopiero w Rumi, zwłaszcza na skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Dąbrowskiego, a także na Sobieskiego, u wylotu Sabata. Stopniowo korkuje się też Kosynierów i Dębogórska. W Gdyni największe problemy może sprawiać przejazd Morską w stronę centrum, od Cisowej do Chyloni i od Leszczynek do Grabówka. Tłoczno jest też na Hutniczej, w pobliżu skrzyżowania z Pucką. Podobnie jak przed godziną, większych utrudnień nie ma za to na całej długości Obwodnicy Trójmiasta. Dość pozytywnie może zaskakiwać ruch na krajowej szóstce między Lęborkiem a Wejherowem. Jeśli gdziekolwiek występuje zwiększone jego nasilenie, to przede wszystkim przy zjeździe z Górki Gościcińskiej, choć i tam nie ma uciążliwego zatoru. Względny spokój panuje też na ulicach Wejherowa. Przytyka się remontowana Przemysłowa, a także końcowy odcinek Sobieskiego, przy dojeździe do 3 Maja. Zwalniamy również na Rzeźnickiej, 12 Marca i Chopina. Nieznaczne problemy mogą występować na trasie z Rekowa, przez Połchowo do Mrzezina. W Pucku przybyło pojazdów na ulicach Wojska Polskiego i Wejherowskiej. Spore poruszenie da się dostrzec między Gnieżdżewem a Łebczem. Spokojnie za to jest nad samym morzem, choć godziny porannego szczytu komunikacyjnego da się już zauważyć na Żwirowej i Drodze Chłapowskiej we Władysławowie.

07:28

Niewielki ruch panuje na razie na krajowej szóstce, na odcinku między Lęborkiem a Wejherowem. Nieznacznych spowolnień można się spodziewać z Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. Przybyło nieco aut na Szkolnej w Bolszewie. Natomiast w Wejherowie największe natężenie ruchu można zauważyć na ulicach Sobieskiego i Chopina. W Redzie zwalniamy na Puckiej, u wylot alei Lipowej i na Obwodowej, nieopodal skrzyżowania z Łąkową. W Rumi natomiast największe poruszenie o poranku panuje na Sobieskiego, w okolicach Galerii handlowej, na jezdni w stronę Gdyni. Jeśli chodzi o Gdynię, stopniowo przytykają się już główne ulice wiodące do centrum miasta, a więc Morska, Janka Wiśniewskiego i Hutnicza. Problemy może też sprawiać przejazd między Pogórzem a Obłużem. Większych utrudnień o poranku nie ma za to na Obwodnicy Trójmiasta, z wyjątkiem końcowego zjazdu na Chyloni. Tutaj jest możliwy około półkilometrowy zator. Lepiej też omijać zjazdy z ekspresówki, przede wszystkim ulice Chwaszczyńską w Gdyni i Spacerową w Gdańsku. Spowolnień można się spodziewać na trasie z Rewy, przez Mosty, do Pierwoszyna. Miejscowe utrudnienia są też możliwe na ulicach Pomorskiej w Dębogórzu i Żeromskiego w Kosakowie. Wojewódzka 216-stka umożliwia sprawną jazdę, a nieznaczne spowolnienie jest możliwe przed skrzyżowaniem w Celbowie. Może lekko przytykać się dojazd ulicą Gdańską do Władysławowa. Redukcja prędkości przyda się też przed głównym skrzyżowaniem w Łebczu.

11.10.2019

09:27

Nie ma już poważniejszych utrudnień na krajowej szóstce w Rumi. Ulicami Grunwaldzką i Sobieskiego można sprawnie poruszać się w obu kierunkach. Utrudnienia są jeszcze możliwe na ulicach Starowiejskiej i Dąbrowskiego. W Gdyni problemy na Morskiej mogą występować tylko na wysokości Cisowej. Poza tym można w miarę płynnie dotrzeć tą ulicą do centrum. Coraz lepsze warunki do jazdy są też na Hutniczej i Janka Wiśniewskiego. Na Obwodnicy Trójmiasta nadal wolniej pojedziemy w okolicach Osowej i Chwarzna, na jezdni w stronę Gdyni. W kierunku bramek na autostradzie A1 można podróżować całkiem płynnie. Stopniowo stabilizuje się sytuacja na ulicach zjazdowych z ekspresówki, choć wyjątkiem jest Spacerowa w Gdańsku, która jest zatłoczona od Osowej do Oliwy. Całkiem przyzwoite warunki do jazdy panują już na krajowej szóstce z Lęborka do Wejherowa. Nieznaczne spowolnienia są możliwe tylko w Strzebielinie, Kębłowie i Gościcinie. W Wejherowie także nie można narzekać na niespodziewane utrudnienia w ruchu. Najwięcej pojazdów da się dostrzec na Sienkiewicza, Świętego Jana, Rzeźnickiej i Chopina. W Redzie natomiast może się korkować Pucka, od alei Lipowej do Kazimierskiej. Wszystkie główne drogi powiatu puckiego są w pełni przejezdne. Niewielkie spowolnienia mogą się pojawić między Rekowem, Połchowem a Mrzezinem. Większego natężenia ruchu można się spodziewać przed głównym skrzyżowaniem w Łebczu. Problemów z płynnością ruchu nie ma natomiast na wojewódzkiej 216-stce, od Pucka, przez Władysławowo, aż do Helu.

08:28

Do około kilometra zwiększył się korek na krajowej szóstce między Gościcinem a Bolszewem. W samym Bolszewie całkiem solidnie korkuje się już Zamostna, od ronda do zjazdu na krajówkę. W Wejherowie największego ruchu trzeba się spodziewać w obrębie centrum – na Sobieskiego, 3 Maja, Świętego Jana i Rzeźnickiej. Zwalniamy też na Chopina i Rybackiej. Większych utrudnień nie ma za to na krajowej szóstce w mieście. W Redzie można nieznacznie przytykać się skrzyżowanie Łąkowej z Gdańską. W Rumi natomiast utrzymuje się spore poruszenie przy zjeździe z wiaduktu w ciągu krajowej szóstki na Sobieskiego. Wolniej pojedziemy też Starowiejską i Dąbrowskiego. W Gdyni najpoważniejszego nasilenia ruchu na Morskiej należy się spodziewać na Cisowej oraz między Leszczynkami a Grabówkiem. Wolniej pojedziemy też Hutniczą w stronę estakady. Spore, około trzykilometrowe spowolnienie uformowało się na Obwodnicy Trójmiasta, na jezdni w stronę Gdyni, między Karwinami a Chwarznem. Kilometrowy zator jest też możliwy przy końcowym zjeździe z ekspresówki na Chyloni. Utrzymuje się spowolnienie na ulicy Morskiej w Rewie. Miejscowe utrudnienia są też możliwe na Pomorskiej w Dębogórzu i Żeromskiego w Kosakowie. W Pucku wolnej pojedziemy ulicą Wojska Polskiego, a w Gnieżdżewie – Dworcową.

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej