Wiadomości

Nasze kamery

Prognoza pogody

dzisiaj
23C
noc
14C
jutro
20C
Miejscowość:
Wejherowo rozwiń
Wejherowo Gdynia Hel Dębki Władysławowo Gniewino Luzino Słupsk Bytów Chojnice Gniew

Sport

Kronika policyjna

Społeczeństwo

Kultura i rozrywka

Informacje z dróg

pokaż więcej
Zgłoś sytuację

02.07.2020

09:26

Znacznie poprawiła się sytuacja na Obwodnicy Trójmiasta. Tam nie rozpędzimy się tylko na wysokości Osowej jadąc w kierunku autostrady. Jeśli chodzi o krajową szóstkę, to samochodów jedzie po niej sporo, ale na szczęście nie tworzą się zatory. Powoli poruszamy się także ulicą Pucką w Redzie w obu kierunkach. Wzmożony ruch napotkamy także na ulicach Wejherowa, m.in. na Strzeleckiej w stronę centrum, przy rondzie na skrzyżowaniu Jana III Sobieskiego i 3 Maja oraz Rzeźnickiej i Dworcowej. Tłoczno robi się również na drogach powiatu puckiego – na drodze nr. 216 na Półwyspie Helskim oraz na drodze nr 215.

08:24

Ten serwis drogowy zaczynamy od sytuacji na Obwodnicy Trójmiasta. Doszło tam do awarii ciężarówki, co spowodowało zablokowanie tej trasy na pasie w stronę Gdańska. W korku stoimy już od Demptowa do Osowej. Lepiej wybrać inną trasę. Coraz więcej samochodów pojawia się też na krajowej szóstce, biegi redukujemy na Jana III Sobieskiego w Rumi przy dojazdach do wiaduktu, a także w Redzie przed skrzyżowaniem Gdańskiej i Puckiej jadąc w kierunku Półwyspu. Tłoczno się też robi w Wejherowie m.in. na ulicach Rzeźnickiej, Chopina i Granicznej. Biegu redukujemy też w Pucku przy dojazdach do Ronda Solidarności.

07:24

Póki co spokojnie podróżować można po krajowej szóstce w obu kierunkach. Jedynie przy zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni trzeba uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać na wrzucenie jedynki. Jeśli jesteśmy w Gdyni, to przybywa samochodów na ulicy Hutniczej oraz Pułkownika Dąbka od strony Pogórza. W Wejherowie, Redzie i Rumi jeździmy bez utrudnień, podobnie jak na trasach powiatu puckiego.

01.07.2020

16:28

Zderzak w zderzak jedziemy Estakadą Kwiatkowskiego w stronę Dąbka. Nic nie wskazuje na to, by odpuścić miał korek na al. Zwycięstwa w kierunku Gdańska. Nie ma szans na szybkie dostanie się do Małego Trójmiasta Kaszubskiego od Morskiej w Gdyni. Trasa Hutniczą też będzie nam się dłużyć. Po korkach w Rumi, które czekają nas też w centrum, zwłaszcza na Kosynierów i Dąbrowskiego , zrobimy sobie punkowe spowolnienia przed Redą. Nie polecamy podróżowania Pucką w kierunku morza, nie4 tylko ze względu na pogodę ale i korki. Nad morzem nie tylko 215 od Karwi po Władysławowo ale także wolniej przejedziemy 213 – Słuchowo, Żarnowiec w okolicach jeziora i Krokową. W Wejherowie w miarę spokojnie na DK6 i w centrum.

15:27

Spory ruch widać po południu w Gdyni. Korkuje się wlot na Kwiatkowskiego od strony Obwodnicy i jej zjazd na Morską. Poza tym Kwiatkowskiego będzie się przytykać od strony Obłuża, podobnie jak więcej czasu spędzimy na Hutniczej. W Rumi wolniej dojdziemy do okolic wiaduktu, a między wiaduktem a główną krzyżówką w Redzie nie ma szans na płynny przejazd. Można kierować się objazdem, Towarową,Cegielnianą i Leśną lub Morską i Obwodową. Pucka w kierunku nadmorskich tras będzie już o tej porze całkowicie zakorkowana. W Wejherowie nie widać jeszcze popołudniowego poruszenia, tego nie brakuje z kolei nad morzem w okolicach 215-stki

Fotogalerie

Kalendarium

pokaż więcej
Poinformuj o wydarzeniu
zobacz wszystkie wydarzenia

Twórz portal razem z nami

Podziel się z innymi swoją wiedzą i opinią


http://www.AUTOdoc.pl

Popularne widoki

pokaż więcej