Wiadomości

Marszałek Stanisław Karczewski odwiedzi Wejherowo

2018-05-14 13:00 mike
Marszałek Stanisław Karczewski odwiedzi Wejherowo
Źródło: Stanisław Karczewski/Facebook

W najbliższą sobotę (19 maja) Wejherowo odwiedzi Stanisław Karczewski, marszałek Senatu RP. Polityk spotka się z mieszkańcami miasta i okolic w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

Spotkanie w wejherowskim muzeum będzie miało charakter otwarty. Stanowi ono część cyklu „Polska jest jedna”. Jego ideą jest wymiana zdań między mieszkańcami a politykami oraz zaprezentowanie polityki rządu. Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do udziału. Początek zaplanowano na godzinę 14:00.

Stanisław Karczewski jest od 12 listopada 2015 roku marszałkiem Senatu RP. Wcześniej był wicemarszałkiem Senatu RP VIII kadencji, senatorem VI i VII kadencji, wybranym z listy Prawa i Sprawiedliwości. Do tej partii wstąpił w 2003 roku. Swoją karierę polityczną zaczynał w latach 1998–2002 jako radny powiatu grójeckiego z listy AWS.

Mat. pras.
Mat. pras.

Stanisław Karczewski urodził się 14 listopada 1955 roku w Warszawie. Tutaj ukończył Szkołę Podstawową i Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela, a w 1981 roku – II Wydział Lekarski Akademii Medycznej. Bezpośrednio po uzyskaniu dyplomu lekarza rozpoczął pracę w Szpitalu Rejonowym w Nowym Mieście nad Pilicą. Uzyskał I i II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Był kolejno: stażystą, młodszym asystentem, asystentem, starszym asystentem, kierownikiem Oddziału Pomocy Doraźnej, zastępcą ordynatora, zastępcą dyrektora, dyrektorem i ordynatorem Oddziału Chirurgicznego, a także przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność”. Jest żonaty, ma dwie córki i pięciu wnuków.

mike

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (32)

Evvaaa 2018.05.19 10:19
Oceń:

Jeśli chce Pani zadać te pytania to super!! To ja też idę i też spytam. Ale wątpię, czy nam pozwolą.

hh 2018.05.18 12:39
Oceń:

Mam nadzieje ze ludzie go nie wpuszcza, ale napewno przywiezie 100 pis-do kotojebow ktorzy go beda chronic. Sejm zamkniety dla niego tez wszystko zamkniete.

d4d 2018.05.15 23:13
Oceń:

PiS zabrał w tym roku pieniądze na naukę języka kaszubskiego w szkołach, bo język kaszubski to "język obcy".
Takie spotkania powinny być banowane przez Kaszubów.

ZKP 2018.05.17 10:56
Oceń:

To co napisałeś to zwykłe KŁAMSTWO.

wwo 2018.05.15 19:01
Oceń:

Brawo PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ wreszcie jakaś partia troszczy się o zwykłego obywatela.

Jan56 2018.05.15 10:31
Oceń:

Kodziarze i obywatele ub czują już że zbliża się program cela + , to są zjeżeni wizytą Marszałka Senatu ! Po prostu dużo czerwonych niedobitków jeszcze w Wejherowie !

OBSREWATOR 2018.05.16 14:59
Oceń:

to twój rocznik 56 czy numer moherowego beretu, bo jeśli to drugie to masz duży i pusty łeb

Aśka 2018.05.15 18:34
Oceń:

To ciekawe ,skąd u ludzi takie zainteresowanie ustrojem totalitarnym . Nie masz czucia drogi Janie 56 ?

mołek 2018.05.15 10:35
Oceń:

To ,że ktoś nie ma po drodze z PIs i jego urzędnikami i mocodawcami nie znaczy ,że jest z UB ,czy KOD. Wystarczy ,że jest myślący i sam dokonuje wyborów nie ubliżając innym. Wiem,że to trudne ,ale możliwe - spróbuj ,warto !!

Jan56 2018.05.15 10:40
Oceń:

Mocodawcy takich jak ty są w Berlinie i Brukseli ! Wy czujecie się lepiej z Tuskiem , dla którego polskość to nienormalność ! Lepiej z kanciarzami albo alfonsami takimi jak Sekretarz Gawłowski z Partii Oszustów !

dick4dick 2018.05.15 23:11
Oceń:

Nie jestem ani za PO, ani za PiSem. Chcecie to się gryźcie po kostkach. Za rządów PO krytykowałem PO i byłem wyzywany od Pisowców, dziś jestem UBekiem, bo krytykuje PO.

Stanowicie, zwolennicy jednej i drugiej partii góra po 20 procent społeczeństwa. Większość ludzi w tym kraju ma was głęboko w rzecy.

tic 2018.05.15 10:31
Oceń:

A ja tam nie idę. Mam odruch wymiotny gdy słyszę papkę z jego ust . Usłyszycie co chcecie usłyszeć i tyle. Niech idzie jego elektorat ,np 50 osób ,a we Wiadomościach TVP dowiecie się jakim to sukcesem były spotkania na Wybrzeżu . Opozycję ośmieszą i tyle .Mądrzy ludzie nie zajmują się sprawami nieważnymi,małej miary ,a tak tutaj mamy do czynienia właśnie z taką w osobie tego pana.

Jan56 2018.05.15 10:43
Oceń:

Na pewno nie masz odruchu wymiotnego oglądając TuskVN. ! Wiadomo , telewizja kolesiów resortowych !

Aśka 2018.05.15 10:23
Oceń:

Świetnie ,mam kilka trudnych pytań do namiestnika .

Pisior 2018.05.14 17:26
Oceń:

Po co Nie jest tu mile widziany

Jan56 2018.05.15 10:34
Oceń:

Przez Kodziarstwo i UB ekow ! To się zgadza ! Lepiej kantować i kraść jak za dobrych czasów Przestępczej Organizacji , w skrócie PO

zdziobro 2018.05.14 16:04
Oceń:

czego on tu chce, niech siedzi w swojej warszawie, a nie wycieczki sobie urządza za nasze pieniądze i zatruwa nam powietrze pisowskim smrodem

Jan56 2018.05.15 10:35
Oceń:

Smród po czerwonych czuć do dzisiaj w Wejherowie, to prawda ! Nawet dosyć mocny !

mrwhoo 2018.05.14 23:17
Oceń:

oj będzie się działo za pół roku w wyborach, patrząc ile łapek w dół ile ludzi przeszło na ciemną stronę mocy... yyy... to znaczy ile ciemnego ludu

Ja 2018.05.14 14:40
Oceń:

Czego ten barannnnn szuka na Kaszubach tu mieszkają normalni ludzie nie slugasy J Kaczora

Jan56 2018.05.15 10:45
Oceń:

Normalni są , ale ty do nich nie należysz chyba !

aaa 2018.05.15 12:18
Oceń:

taaa no bo ty należysz do normalnych, czytając twoje wypociny do każdego komentarza stwierdzam, że masz dużo wolnego czasu, powinieneś wziąć jakieś tabletki i zabrać się za jakąś robotę

Janek74 2018.05.14 14:11
Oceń:

Musimy zacząć mówić jednym głosem , DOŚĆ OKRADANIA LUDZI PRACY (NIEWOLNIKÓW ) W POLSCE ! Jesteśmy rabowani z ok 75 % naszego dochodu w potaci oficjalnych i ukrytych podatkach ! Nawet z głodowej pensji zabiera się ok 1000 zł plus inne dodatkowe opłaty (haracze) .Mamy już ok 3 miliony radnych - światowy rekord oraz ok 1 BILION EURO długu (oficjalny i ukryty) ! JUŻ CZAS NA DOBRE ZMIANY ,PARTIA WOLNOŚĆ !

Alek 2018.05.14 13:50
Oceń:

To super i koniecznie pojdę na spotkanie z Panem Karczewskim.

Zaniepokojony 2018.05.15 09:09
Oceń:

Ja też pójdę. Zapytam o te gigantyczne nagrody dla ministrów, zapytam o posła Koguta którego Pis tak chroni, zapytam o to dlaczego robią sobie wrogów w naszych sojusznikach takich jak USA, Francja czy Niemcy i czy Węgry nasz jedyny teraz sojusznik obronią nas przed ewentualną agresją Rosji.... I jeszcze mam kilka innych ciekawych pytań...

niedowiary 2018.05.14 13:58
Oceń:

Jeżeli jesteś twardym elektoratem to na pewno musisz być i pilnować aby nie było zadymy.