Wiadomości

Zderzenie trzech aut w Kębłowie

2018-03-19 18:25 Kwt
Zderzenie trzech aut w Kębłowie
fot. Vicaro

W poniedziałek (19 marca) około godziny 17:30 na krajowej szóstce, na wysokości Kębłowa, doszło do zderzenia trzech aut.

Na miejsce wezwano straż pożarną, policję i zespół ratownictwa medycznego. Zderzyły się trzy auta, dwa samochody osobowe i jeden dostawczy. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Kwt

TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (13)

Jasio 2018.03.21 19:26
Oceń:

Jeszcze nie tak dawno to byloby prawie niemożliwe bo w Kębłowie nie było tylu aut :-)

zmartwiony 2018.03.20 18:44
Oceń:

Najważniejsze żeby nic nikomu się nie stało....

. 2018.03.20 18:43
Oceń:

Ale na zdjęciu widać że ten dostawczak to tak na prawdę służy do przewozu osób....

AndrzejPL 2018.03.20 06:10
Oceń:

Przy tym barze CHATA jest coraz więcej wypadków - może ktoś pomyślał by o pasach zjazdowych z obu kierunków ?

Ten prezes 2018.03.20 06:13
Oceń:

Może pomyślę. Może.

Kasia 2018.03.19 23:54
Oceń:

Co wy mozecie wiedziec bylam tam i kierowca hondy z kierowca forda skrecali do chaty a kierowca busa ich nie zauwarzyl i uderzyl w forda a ford w honde a ty kolego Wierny bylam e wierny z********** do kos iola po rozum idioto

G 2018.03.21 14:16
Oceń:

Zna Pani szczegóły? Proszę o kontakt. Tel: 512 431 318. Dziękuję.

Kasia 2018.03.19 23:53
Oceń:

Co wy mozecie wiedziec bylam tam i kierowca hondy z kierowca forda skrecali do chaty a kierowca busa ich nie zauwarzyl i uderzyl w forda a ford w honde a ty kolego Wierny bylam e wierny z********** do kos iola po rozum idioto

Marko 2018.03.19 21:31
Oceń:

Skąd wiadomo ,że to kierowcy z Kaszub skoro rejestracje pozakrywane...?

Kaszubski styl to Gryfa młyn 2018.03.19 21:40
Oceń:

Bo to przesiedleńcy piszą z biednych tejonów Polski. Przybyli do nas a teraz kaszubi przeszkadzają...

Nabusz 2018.03.19 21:25
Oceń:

A co wy wiecie. Mistrz kierownicy jeden z drugim się znalazł. Ekspert od 7 boleści.

wierny niewierny 2018.03.19 20:10
Oceń:

Pewnie spieszyli się do biedronki, bo niedziela byla nie handlowa...więc trzeba było wizytę ,odrobić" zamiast iść do kościoła i się pomodlić za pińset plus

Ten Prezes 2018.03.19 19:27
Oceń:

Niech kaszubi wpierw nauczą się jeździć po normalnych drogach, potem pomyślę o S6. Na tę chwilę wolę wydać kasę na geodermy.