Wiadomości

Pożar budynku w Bolszewie

2018-03-16 17:35 raz
Pożar budynku w Bolszewie
Zdjęcie ilustracyjne, Archiwum

Ogień w jednym z domów w Bolszewie pojawił się w piątkowe (16 marca) popołudnie. Na miejsce ruszyły strażackie wozy bojowe.

Z informacji, jaka dotarła do wejherowskich strażaków wynikało, że zapalił się dach w jednym z domów w Bolszewie. Po przybyciu zastępów na miejsce okazało się, że ogień objął budynek przeznaczony na warsztat stolarski.

fot. Damian
fot. Damian

Jak poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie, po ugaszeniu pożaru strażacy rozpoczęli rozbiórkę zniszczonych części dachu i sprawdzanie, czy nie ma dodatkowych zarzewi ognia.

A w akcji wzięło udział pięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

raz

TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM
TTM

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (11)

123j 2018.03.16 18:17
Oceń:

Gdzie się paliło?

nze 2018.03.16 18:27
Oceń:

na Leszczynowej, drugi dom od strony Tesco

ziom 2018.03.16 18:03
Oceń:

Pewnie więcej straży nie było pod ręką

.... 2018.03.16 22:59
Oceń:

Jak u ciebie zapłonie to oszczędniej będzie...

widz 2018.03.16 17:46
Oceń:

Tylko pięć wozów przecież mogło się spalić całe Bolszewo i Wejherowo

Ta 2018.03.17 13:20
Oceń:

Typowy Janusz/Januszowi z pilotem w ręku na kanapie i oglądasz pewnie TVN. Do czego pijesz Polaczku szukający gow*a w worku? Co ci znowu przeszkadza? Zostań w domu bo dziś wieje i będziesz miała zaraz problem gdzie ta straż bo wiatr wieje i zadzwoń po 1000 zastępów. Nie pozdrawiam cebulaka

Nie masz co robić 2018.03.16 22:57
Oceń:

Spec od taktyki gaśniczej i znawca tematu potrzebnych do akcji sił i środków ? Zajmij się swoją robotą.

Jacki 2018.03.16 18:13
Oceń:

Ale o co wam chodzi ?

Widz 2018.03.16 18:58
Oceń:

Zabrało Dywizji Pancernej żeby opanować sytuację

matiGWE 2018.03.16 20:14
Oceń:

Na szczęście nie zabrakło bezsensownej widowni z kibicami, a szalik miałeś? Której drużyny?

widz 2018.03.17 06:08
Oceń:

Tak miałem LZS Bolszewo -( LZS -ludowy zespół sportowy)