Wiadomości

Lokalna Platforma Obywatelska po wyborach wewnętrznych.

2017-12-06 15:20 Redakcja/mat.prasowe
Lokalna Platforma Obywatelska po wyborach wewnętrznych.
Fot. archiwum

Struktury Platformy Obywatelskiej przeszły cykl wyborów wewnętrznych. Ich celem był wybór przewodniczących lokalnych kół miejskich oraz gminnych, zarządów kół, członków rady PO w powiecie, rady regionu oraz szefa regionalnej Platformy. W miastach powiatu wejherowskiego zmiany nastąpiły tylko w Redzie.

Na terenie powiatu wejherowskiego władze w poszczególnych kołach wybrali ich członkowie. Natomiast członków rady PO w powiecie wejherowskim, przewodniczącego powiatowego oraz wybór szczebla regionalnego dokonali członkowie Platformy w wyborach powszechnych.

Bardzo się cieszę, że po raz pierwszy wszyscy członkowie Platformy mieli możliwość głosowania na władze poszczególnych struktur w sposób bezpośredni. Wcześniej takie wybory odbywały się poprzez delegatów – informuje Jacek Gafka, przewodniczący PO w Wejherowie.

Nowym przewodniczącym PO w Redzie został Dariusz Szczepiński. W Rumi na przewodniczącego PO na nową trzyletnią kadencję członkowie koła wybrali Michała Pasiecznego, a w Wejherowie szefem PO pozostał Jacek Gafka. W powiecie strukturami partii przez kolejną kadencję kierować będzie Józef Reszke, a w województwie pomorskim – Sławomir Neumann.

Redakcja/mat.prasowe

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (26)

arus 2017.12.12 13:48
Oceń:
Arek 2017.12.10 17:42
Oceń:

Platforma oszukala swoich wyborców. Głosując na Gafke nie głosowałem na Hildebrandta!!!

zorro 2017.12.08 17:19
Oceń:

Fałszywy uśmieszek tego łysego z bordowym krawatem co udaje że podpisuje coś ważnego - REWELACJA

ytag 2017.12.08 14:55
Oceń:

jedni warci drugich, tylko ci obecni mają więcej jadu ...

ONA 2017.12.08 11:58
Oceń:

Portal przedstawił normalną informację. Bez sensu ten jad, to i tak nic nie zmieni... A Wejherowo korzysta na współpracy. Proste

Polak mały 2017.12.07 17:27
Oceń:

V kolumna............

Polacy 2017.12.07 14:34
Oceń:

Widać że Zwolennicy jedynie słusznej racji przeprowadzają skomasowany i agresywny atak na fora internetowe. Plują jadem i zieją nienawiścią okrzykując od czci i wiary osoby, które mają inne poglądy. A niedługo w święta opłatkiem będą się łamać i do kościółka kolendy śpiewać. I to jest obłuda i zakłamanie wiary. Ja akurat staram się szanować wszystkich ludzi, także tych odmiennych politycznie. Wy tego nie potraficie, co widać gdy tak ujadacie. Zastanówcie się, bo jest to wszystko żałosne...

hehehe 2017.12.07 22:07
Oceń:

Wy za to ujadacie w brukseli bo ktoś ma inną wizję państwa hipokryto... Nie donosi się na swoich! I ten argument o kościele, opłatkach... Pałą bym was lał zdraciecke platformiane ryje tak samo jak imbecyli z kościoła! I jedni i drudzy szkodzą Polsce!

ytag 2017.12.08 14:57
Oceń:

po czym odróżnić PiS-OWCA od normalnego człowieka - PiS-owcy mają więcej jadu niż rozumu;))

onyx 2017.12.07 12:02
Oceń:

Spoko, hejterzy poszczekają, a samorządowcy robia swoje.

jola 2017.12.07 11:58
Oceń:

Jak czytam te wypociny niektórych, to nasuwa sie wniosek- albo pisowi tak zal dupsko ściska, albo tym lokalnym kwiatkom. Żenada. A ja w odróznieniu- gratuluję i życze owocnej pracy w nowej kadencji. Oby taaka była mimo paru znanych szczekaczy. Do przodu :)

Jony 2017.12.07 08:50
Oceń:

czego tu gratulowac, gdy wejherowska PO liczy tylko 10 członków,ale mi poparcie i zaszczyt... zenada

OK 2017.12.07 08:06
Oceń:

Gratulacje !! Nie poddamy sie pisowskiej rzeszy .

sąsiad Gafki 2017.12.07 07:45
Oceń:

ale se fote strzelił, ten mój sasiad co on az tak podpisuje ten główny specjalista od nie wiadomo czego, spadochroniarz który wyleciał ze starostwa, bo tam nic nie robił tylko rozbił samochód służbowy i zero konsekwencji, tylko chodził przy staroście i sie przy nim lansował, ale niestety wtedy świecil światłem odbitym, a teraz... nie ma juz kolegi Józefa i Kolega Jacuś nic, zero, nul

Adam Detlaff 2017.12.07 07:29
Oceń:

Nachapali się przez 8 lat i jeszcze chcą dalej rządzić. Wstyd

Elf 2017.12.06 23:37
Oceń:

To w koncu jak to jest z ra wejhetowska playforma bo wychodzi mi 2 +2 =kh czyli popieranie prezie ale wiocha....Buhaha odgrzewane schaby i ich ostatnie podrygi migafka sie sluzga ale dalej nic ugrac nie potrafi

Bez wiary w ludzkość 2017.12.06 22:22
Oceń:

Aż mi przykro że to ścierwo istnieje

Wstyd 2017.12.06 22:32
Oceń:

Oto Komentarz pisowskiego katolika... Ja jako katolik jestem zażenowany tym, że tak fałszywych i zgniłych ludzi mijam w kościele...

raiders 2017.12.06 18:51
Oceń:

SZACUNEK DLA PANA PASIECZNEGO MICHAŁA !!!
BARDZO DOBRY CZŁOWIEK ORAZ PREZYDENT MIASTA !!

Jakub 2017.12.06 17:45
Oceń:

Czyli....nic się nie zmieni.

3535503 2017.12.06 16:57
Oceń:

Zdecydowanie wolę Dla Wejherowian niż ten stary beton.

KIEROWCA 2017.12.06 16:50
Oceń:

Ciekawe czy Józek się przyznał źe stracił w Redzie prawo jazdy. W terenie zabudowanym jechał 111km.Czy wypada szefowi PO łamać Tak prawo..

Też mi nowina 2017.12.06 22:34
Oceń:

No i co z tego? Też mi nowina, codziennie dziesiątki osób tracą za prędkość prawo jazdy.

Ktoś 2017.12.06 18:12
Oceń:

A tobie buraku nie zdarzyło się przekroczyć prędkości ?!!

wejherowianin 2017.12.06 20:59
Oceń:

Od osoby publicznej wymaga się więcej.

Siema 2017.12.06 16:12
Oceń:

O matko i córko