Wiadomości

Trwają poszukiwania 30-latka z Redy

2017-10-02 13:39 Redakcja
Trwają poszukiwania 30-latka z Redy
fot. TTM

Od niedzielnego wieczora (1 października) trwają poszukiwania Marcina Krzaka, 30-letniego mieszkańca Redy. Mężczyzna w sobotę (30 września) wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie skontaktował się z rodziną. Służby przeczesują lasy zlokalizowane na obrzeżach Wejherowa i Pieleszewa.

W akcję zaangażowanych jest kilkadziesiąt osób, są to między innymi druhowie, strażacy, policjanci oraz ratownicy z Poszukiwawczego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Poszukiwania zaczęły się już w nocy, a teraz są kontynuowane – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. – To wciąż pierwsza doba naszych działań, które prowadzone są wielotorowo – zapewnia.

fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. KPP Wejherowo fot. KPP Wejherowo
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. KPP Wejherowo

Mężczyzna jest otyły, waży około 130 kilogramów i mierzy 180 centymetrów wzrostu. Ma krótkie, czarne włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w brązowe buty sportowe, granatowe jeansy i granatowy polar. Przy sobie miał również zielony plecak. Zaginiony nosi także ciemnozielone okulary korekcyjne. Jego znakiem szczególnym jest blizna na lewej dłoni w kształcie litery „U”.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna mógł się targnąć na własne życie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu Marcina Krzaka proszone są o kontakt pod numerem telefonu 58 672 97 36, 672 97 22 albo pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (14)

nieznany 2017.10.19 18:33
Oceń:

już coś wiadomo ? znaleźli go ?

Kfs 2017.10.13 13:52
Oceń:

co z gosciem ?

Lusia 2017.10.16 19:52
Oceń:

Niestety nie żyje...

Nadmorski24.pl 2017.10.05 13:48
Oceń:

Odpowiadając na zarzuty, które padły w komentarzach podpisywanych różnymi nickami, a dodawanymi z tego samego adresu IP, informujemy, że poszukiwania formalnie wciąż trwają. Pan Marcin Krzak nadal jest uznany za osobę zaginioną.

Proszę zatem podać linki do innych źródeł, które szerzej opisują sprawę. Owszem, z reguły odniesienia do konkurencyjnych stron, które są umieszczane w komentarzach, nie są mile widziane, co wydaje nam się zupełnie logiczne. Proszę to przenieść na grunt biznesowy – żaden szanujący się przedsiębiorca nie pozwala na promowanie konkurencji na własnym podwórku, wyjątkiem jest współpraca.


Pozdrawiamy.

olll 2017.10.05 12:48
Oceń:

oo ktoś usunął mój komentarz odnośnie stron, aby nie podawać na nadmorskim, bo od razu zgłaszają..

Spoko utwierdziliście mnie tylko w przekonaniu, że miałem rację.

Zzz 2017.10.05 08:39
Oceń:

Z pewnego źródła wiem, że sprawa jest w toku i nic jeszcze na 100% nie wiadomo.
Proszę się wstrzymać z kondolencjami i spekulacjami.

XYZ 2017.10.05 04:55
Oceń:

Ci ludzie są pewnie zdruzgotani, mają dzieci, oszczędźmy im wypisania plotek. To nie deepweb, do którego dostęp ma ograniczona grupa.
Faktycznie dużo osób udostępniło ogłoszenie ale to nie daje nikomu prawa do wtrącania się w cudze sprawy i rozprawiania o nich publicznie. Jak będzie potwierdzona informacja to ma pewno jakaś wzmianka się pojawi, a szczegóły niech zna ten, kto powinien. Tymczasem lepiej pomodlić się w intencji Zaginionego i jego bliskich.
Żądnych sensacji odsyłam na pudelka.

znajoma 2017.10.04 10:18
Oceń:

i co z nim ? wiadomo coś ?

Lusia 2017.10.03 13:57
Oceń:

To straszne gdy zaginie człowiek i nie wiadomo co się z nim dzieje... Oby znalazł się cały i zdrowy. Życzę dużo siły Rodzinie.

FALCO MIX 2017.10.02 21:41
Oceń:

Dziwne na każdym zdjęciu straż hihi mihi a godziny lecą no chyba że czekają na firmę zewnętrzną???

Edek 2017.10.02 18:04
Oceń:

Ziomek, wracaj do domu, pewnie rodzina sie martwi o Ciebie! Masz dla kogo zyc a chwila slabosci nie zawsze mowi o bezsilnosci! Nie znam Cie ale kibicuje o dobre rozwiazanie tej sprawy!