Wiadomości

Kolejny wypadek z udziałem motocykla

2017-08-09 11:00 Redakcja
Kolejny wypadek z udziałem motocykla
fot. TTM

We wtorek w Wejherowie doszło do kolejnego zderzenia motocykla z samochodem. Tym razem, na szczęście, obyło się bez najgorszego. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

Wejherowscy policjanci dowiedzieli się o wypadku we wtorek 8 sierpnia około godziny 19:00. Na miejsce zgłoszenia, czyli na ulicę Strzelecką, udał się patrol drogówki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie podczas włączania się do ruchu na ulicy Strzeleckiej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy motocykla jadącemu w kierunku ulicy 3 Maja – podaje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM

Poszkodowany 17-latek trafił do szpitala. Kierowcy osobówki, 48-letniemu mężczyźnie, policjanci zatrzymali prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Obaj uczestnicy wypadku wypadku byli trzeźwi.

Przypomnijmy, że dzień wcześniej, również w Wejherowie, doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem kierowcy motocykla, o czym pisaliśmy tutaj.

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (17)

Esek 2017.08.09 22:41
Oceń:

Dobrze ze zlotowie prawko zabrali bo pozabija ludzi. Tragedii, jeszcze biorac za to duze pieniadze. Nastepnym razem moze byc drzewo z pasazerami.Niech sie nauczy jezdzic. Nie odsawajcie mu prawka bo boje sie na ulice wychodzic.

FALKO NINE SIX MC 2017.08.09 17:30
Oceń:

I BARDZO DOBRZE ZABIERAC PRAWA JAZDY PIRATOM DROGOWYM CO WYMUSZJA PIERSZENSTWO A JAK SPOWODUJA WYPADEK TO BEZWZGLEDNE WIEZIENIE DLA TAKICH PRZESTEPCOW

ona 2017.08.09 17:01
Oceń:

Byłam i widziałam ten wypadek. Nie rozumiem ludzi którzy sie wypowiadaja nie wiedzac jaka byla sytuacja. To byly sekundy. Wina jest po obu stronach. Taksowkach tracac prowa jazdy stracil dochod. Latwo jest oceniac ludzi a ciezko zrozumiec dopoki nie jest sie w och sytuacji. Nikt nie napisal ze dobrze ze wszyscy przezyli. Wstydzcie sie.

Just 2017.08.09 18:40
Oceń:

Też tam byłam i znam przepisy. Wina auta.

ona 2017.08.09 20:37
Oceń:

W świetle prawa - zgadzam się, wymuszenie pierwszeństwa. Jednak motocyklista również nie jechał przepisowo. Kierowca taksówki nie zrobił tego umyślnie.

Poszkodowany 2017.08.10 12:38
Oceń:

Nie jechal przepisowo? No to niezle hehe. W ktorym miejscu popelnilem wykroczenie? ;)

Jaa 2017.08.09 16:20
Oceń:

Ciekawe z jaką prędkością jechał motor???

Dorotara 2017.08.10 06:08
Oceń:

Gdyby jechał szybko to wątpie żeby przeżył. Najłatwiej na motocyklistów zwalać, a to zazwyczaj kierowcy na czterech kółkach ich " nie widzą "

Just 2017.08.09 18:42
Oceń:

Na tyle bezpieczną że nie przeleciał przez auto.

Jaa 2017.08.09 16:48
Oceń:
Kaaro 2017.08.09 16:19
Oceń:

Ile to razy "złotówa" mi wymusiła pierwszeństwo to masakra i nigdy nie potrafiła przeprosić. ..

Jaa 2017.08.09 16:17
Oceń:

Ciekawe z jaką prędkością jechał motor???

Slay 2017.08.09 13:45
Oceń:

oczywiście że powinni mu zabrac prawko, wymusił, poszkodaowany w szpitalu. Rok bez i powtórny egzamin teoria plus praktyka. Jak się prowadzi auto, a tu widać zawodowo, to należy być uważnym i przestrzegać przepisy. Proste

Adam 2017.08.09 11:50
Oceń:

Często chodze tam na spacery z Agatą S. i sami widzimy jak tam się jeżdzi

Anker 2017.08.09 11:27
Oceń:

Ty Ala pewnie jak prowadzisz auto to nigdy nie popełniasz błędów. Mam nadzieję, że nigdy nie znajdziesz się w takiej sytuacji.

Ala 2017.08.09 11:18
Oceń:

No tak kuźwa biedny taksówkarz zawsze im się spieszy. Mam nadzieję że nie prędko oddadzą mi prawko jednego dupka mniej na ulicy.

Lala 2017.08.09 11:47
Oceń:

hehehe masz rację. Ja też mam nadzieję, że nie oddadzą TOBIE tego prawka. I z tym dupkiem - też prawda.