Wiadomości

Gaz pieprzowy w szkolnym autobusie? Młodzież ewakuowana

2017-04-21 13:38 Redakcja
Gaz pieprzowy w szkolnym autobusie? Młodzież ewakuowana
fot. Mieszko

W Leśniewie (powiat pucki) na trasie Wielka Piaśnica-Darzlubie odbyła się akcja straży pożarnej i policji. W autobusie szkolnym najprawdopodobniej ktoś rozpylił gaz pieprzowy. Z pojazdu ewakuowano młodzież.

O zdarzeniu, do którego doszło w piątek (21 kwietnia) około godziny 13:00, poinformował nas czytelnik. - W autobusie ktoś rozpylił gaz pieprzowy - napisał anonimowy internauta.

fot. Mieszko fot. Mieszko
fot. Mieszko fot. Mieszko
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. TTM fot. TTM
fot. Mieszko
fot. Mieszko
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM
fot. TTM

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz pogotowie. Ewakuowano 30 osób, uczniów oraz opiekuna.

  • Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 15-letni mieszkaniec gminy Puck rozpylił w autobusie gaz służący do samoobrony. Gimnazjalista został wylegitymowany, a sprawa demoralizacji trafi do wejherowskiego sądu, a dokładniej do wydziału rodzinnego i nieletnich - informuje st. sierż. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku.

Nikomu nie stało się nic poważnego, trzy osoby skarżyły się jedynie na podrażnienia oczu i dróg oddechowych, ale ostatecznie nie zostały przetransportowane do szpitala.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (22)

ze szkoly obok 2017.04.22 21:08
Oceń:

bylem w szkole i kazdy z okien patrzal, pani 5 minut nas wyganiala z sali bo chcielismy patrzec XD

xddd 2017.04.22 09:15
Oceń:

Byłam w tym autobusie; kierowca autobusu zachował się nieodpowiedzialnie zamykając nas w autobusie, gdzie jeszcze znajdował się gaz i puszka po nim. Jedyny dostęp do świeżego powietrza mieliśmy przez 2 szyberdachy. Po przyjeździe karetek moja koleżanka powiedziała, że ma bardzo mocny problem z oddychaniem. Sama poszłam do karetki, bo nie mogłam prawie oddychać i cały czas się dusiłam. To nie pierwszy raz taka akcja w wykonaniu tego chłopaka. Zrobił to dla zabawy:)))))

Alex 2017.04.25 09:49
Oceń:

Bydło!!! Uczniowie którzy nie potrafią się zachować powinni być dostarczani do szkoły przez rodziców! Kierowca zły ??? A kolega zrobił to dla zabawy ??? Za karę powinniście siedzieć w tym autobusie przez kilka godzin !

Sławomir 2017.04.23 19:53
Oceń:

Może nie przesadzaj , poniważ to pierwsza taka Akcja tego chłopaka owszem miał inne przygody ale bez przesady.....

matiGWE 2017.04.21 23:52
Oceń:

ja pierdziele, jak byłem w gimnazjum kolega ławkę obok rozpylił gaz pieprzowy, łazawiłem jak cholera, ale niktnie wzywał GROM, no bo po co?? Tutaj w tym przypadku trzeba było poprosić o wsparcie karabinierów z watykanu, ja się pytam dlaczego nikt nie pomyślał o tym aby ich wezwać??

XD 2017.04.21 20:33
Oceń:
Tuba 2017.04.21 19:06
Oceń:

Ciekawe kiedy zaczną się ploty w tej wsi, co, po co i kiedy. Milion wersji na pewno bedzie.

Tuba 2017.04.21 19:02
Oceń:

Wiedza, ale pytaja sie czy cos wiadomo, zenada!

Rudeńko 2017.04.21 18:46
Oceń:

W naszej szkole zawsze się musi coś dziać

Juzi 2017.04.21 18:24
Oceń:

Jakie jajca hahahhahah pewnie jacek beniosz to był hahaha

Xxx 2017.04.21 18:06
Oceń:

Boże ludzie, nie wiecie jak było naprawde, a głupoty wypisujecie! Co wiadomo? Nic nie wiadomo. A po za tym polowa tego co napisala ta niby "redakcja" nie jest prawda! Tylko sensacje chca zrobic z czegos bo nie maja ciekawszych tematow.

XXX 2017.04.21 18:24
Oceń:

chyba osoby które były w tym autobusie to wiedzą?:)

Policja 2017.04.21 18:17
Oceń:

To wszystko to prawda jak bys nie wiedzial

Sam 2017.04.21 16:22
Oceń:

Brawa dla kierowcy autobusu który zamiast ewakuować dzieciaki zamknął dzrzwi i kazał czekać na policje...

Łukasz 2017.04.21 16:06
Oceń:

wiadomo cos na ten temat wiecej? kim byl ten chlopak? w jakim celu to zrobil? chodzi o wiecej Informacji

XX 2017.04.21 16:28
Oceń:
Łukasz 2017.04.21 19:00
Oceń:

to może jakies szczegoly?

SL 2017.04.21 15:59
Oceń:

Wiwat rodzice tego malucha..

Józef 2017.04.21 15:34
Oceń:

Hahaha beka z tego jest

KomarxD 2017.04.21 15:05
Oceń:
Pan Jacek 2017.04.21 15:15
Oceń:

Tys głupi jak but.

bronek 2017.04.21 14:10
Oceń:

Banda panie,normalne hamstwo .I tak mają szczęście że w gminie Puck przewozy szkolne są przewozami zamkniętymi .Nikt poza uczniami nie może się tym autobusem poruszać,jest opiekun który pomaga przy wysiadaniu.Większość gmin w powiecie wejherowskim i puckim w ramach oszczędności korzysta z możliwości wykupienia biletów w pks,a tam już opiekuna nia uświadczysz.