Wiadomości

Dramat na wysypisku śmieci, znaleziono ciało noworodka

2017-04-21 07:11 Redakcja
Dramat na wysypisku śmieci, znaleziono ciało noworodka
fot. zdjęcie ilustracyjne

W Gdańsku Szadółkach jeden z pracowników dokonał makabrycznego odkrycia. Na taśmie służącej do sortowania śmieci znalazł ciało noworodka. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło w czwartek (20 kwietnia) na wysypisku śmieci w Szadółkach. Na miejsce wezwano policję, był również prokurator, który szczegółowo badał sprawę.

Wiadomo, że to chłopiec. Wkrótce wykonana zostanie sekcja zwłok dziecka, która ma ustalić cz urodziło się żywe i czy ma jakieś obrażenia ciała.

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (10)

sa 2017.04.23 20:07
Oceń:

Musiała trafić na farmaceutę z klauzulą sumienia. Nikt nie pomógł.

K...... 2017.04.22 01:26
Oceń:

Nawet jeśli ktoś ma trudna sytuacje to może dziecko zostawić w szpitalu a nie wyrzucić na śmietnik zastanów soe co za bzdury piszesz to ze nie można otrzymać pomocy w tym kraju to fakt ale zabić dzoecko z tego powodu to już brak slow

Carmen 2017.04.21 12:06
Oceń:

A gdzie pomoc samotnym matkom z MOPS. Jak nie przyniesiesz stosu dokumentów to żadna instytucja ci nie pomoże w trudnej sytuacji życiowej. Nie obchodzi ich, że w danej chwili nie masz za co żyć!

K..... 2017.04.22 01:24
Oceń:

Sorry ale nawet jeśli ktoś ma trudna sytuacje to dziecko może zostawić w szpitalu a nie wyrzucać na śmietnik zastanów się co za bzdury opowiadasz

mika 2017.04.21 10:19
Oceń:

Biedne dzieciątko...a matkę pochować na wysypisku śmieci!!! Bez godności i szacunku!!!!

dd 2017.04.21 08:30
Oceń:

A jak ktoś pragnie mieć dziecko i nie może ? A taka urodzi i tak bestialsko postąpi.

bcf 2017.04.21 08:22
Oceń:

życze tej babie by konała w męczarniach za porzucenie dziecka w taki sposób