24.09.2016 17:10 0 Redakcja

Gryf Wejherowo wygrywa na wyjeździe

Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka

Sobotni mecz, który Gryf Wejherowo rozgrywał na wyjeździe, zakończył się dla drużyny sporym sukcesem. Żółto-czarni pokonali GKS Bełchatów, niedawnego pierwszoligowca, 3:2.

Do 69. minuty spotkania zawodnicy Gryfa Wejherowo mogli czuć się bardzo pewnie. Gospodarze przegrywali 0:3, sytuacja delikatnie zmieniła się za sprawą Krzywickiego (GKS Bełchatów), a w doliczonym czasie kolejną bramkę dla gospodarzy zdobył Zgarda. Na szczęście dla wejherowian spotkanie chwilę później zakończyło się wynikiem 3:2.

Po sobotnim spotkaniu Gryf Wejherowo znajduje się na 5. miejscu w drugoligowej tabeli z dorobkiem 14 punktów.

Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka Źródło: youtube.com/user/LaczyNasPilka Źródło: 90minut.pl

Bramki: 69. Krzywicki, 90+4. Zgarda – 38. Klimczak, 56. Ciechański, 58. Chwastek

Kartki: 48. Flaszka (BCH) – 89. Czerwiński (WEJ)

Gryf Wejherowo: Leleń – Mońka, Bednarski (44. Łysiak), Brzuzy, Dampc, Nadolski, Chwastek, Klimczak (90+3. Goerke), Czychowski (64. Czerwiński), Kołc, Ciechański (82. Wicon)

Rezerwowi: Ferra – Koszałka, Górski, Wicon, Goerke, Czerwiński, Łysiak

GKS Bełchatów: Lenarcik – Pisarczuk, Grolik, Klepczyński, Szymorek – Maciejewski, Rachwał (C), Lenartowski (61. Zgarda), Bartosiak (46. Andrzejczak) – Dzięgielewski (61. Krzywicki), Flaszka (70. Łabędzki)

Rezerwowi: Bruchajzer – Witasik, Michalak, Zgarda, Andrzejczak, Łabędzki, Krzywicki

Sędziowie: Mirosław Górecki – Leszek Lewandowski, Jakub Kołodziejczyk