28.08.2016 10:32 0 Redakcja

Gryf nie przywiózł punktów z Opola

Gryf Wejherowo przegrał na wyjeździe z drużyną z Opola 1:2. Spotkanie było wyrównane, jednak obie drużyny grały nerwowo i popełniały błędy. Po szóstej kolejce żółto-czarni zajmują 4. miejsce w tabeli. Odra Opole prowadzi w tabeli po trzech zwycięstwach i jednym remisie.

Pierwsza bramka w meczu padła w końcówce I połowy, gola dla Odry strzelił Przemysław Brychlik. Gryf odpowiedział w piątej minucie drugiej połowy, celny strzał z karnego oddał Piotr Kołc. W 85. minucie Dawid Wolny z Odry dał zwycięstwo swojej drużynie.

Składy (lajfy.com):

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel – Rafał Brusiło, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk – Tomasz Wepa (C), Mateusz Peroński, Marek Gancarczyk, Mateusz Gancarczyk, Waldemar Gancarczyk – Przemysław Brychlik

Rezerwowi: Damian Ziarko – Łukasz Staroń, Adrian Krysian, Michał Sypek, Dawid Wolny, Mateusz Marzec, Marcin Niemczyk. Trener Jan Furlepa.

Gryf Wejherowo: Dawid Leleń – Przemysław Mońka, Łukasz Nadolski (C), Przemysław Szur, Maciej Dampc – Michał Marczak, Piotr Łysiak, Piotr Kołc, Adrian Klimczak, Przemysław Czerwiński – Robert Chwastek.

Rezerwowi: Wiesław Ferra – Daniel Górski, Adrian Bednarski, Paweł Czychowski, Mateusz Goerke, Daniel Ciechański, Paweł Brzuzy. Trener Mariusz Pawlak.