26.03.2016 15:30 0 Redakcja

Gryf Wejherowo pokonał Siarkę Tarnobrzeg

W sobotę (26 marca) na wejherowskim Wzgórzu Wolności Gryf Wejherowo pokonał Siarkę Tarnobrzeg. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 i odbyło się w ramach 23. kolejki drugoligowych rozgrywek.

Pierwsza bramka padła już w 13. minucie. Wówczas prowadzenie umożliwił żółto-czarnym Kuzimski. Na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy (45+2 min.) pozycję Gryfitów umocnił Wicki. Wejherowianie schodzili więc na przerwę z wynikiem 2:0. Tak też ostatecznie zakończyło się całe spotkanie.

Gryf Wejherowo zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli. Drużyna zdobyła do tej pory 22 punkty. Z kolei Siarka Tarnobrzeg plasuje się aktualnie na 7. lokacie z dorobkiem 33 punktów.

Bramki: 13. Kuzimski, 45+2. Wicki (kar.)

Gryf Wejherowo: Leleń – Mońkja, Lewandowski, Wicki, Dampc, Tomczak (61. Brzuzy), Nadolski, Klimczak, Wicon (79. Koziara), Łysiak, Kuzimski (87. Czychowski). Rezerwowi: Duda, Brzuzy, Jakubowski, Sosnowski, Szur.

Siarka Tarnobrzeg: Beszczyński – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Suchecki, Stromecki, Frankiewicz (46. Chłoń), Koczon, Wróbel, Mandzelowski (38. Buczek), Martuś. Rezerwowi: Janowski, Więcek, Głaz.

Sędzia: Karol Rudziński (Nidzica).