08.02.2016 15:17 0 KPP Puck

Puck: Policjant mistrzem w kręgle

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pucku zajęli drugie miejsce w zawodach zorganizowanych w kręgle. W turnieju udział wzięły drużyny różnych grup zawodowych z całego terenu powiatu puckiego. W klasyfikacji indywidualnej sierż.szt. Łukasz Kirszling zdobył pierwsze miejsce otrzymując tytuł mistrza powiatu puckiego. Na co dzień pracuje na stanowisku dzielnicowego miasta Puck, a prywatnie od 10. roku życia gra w kręgle.

W Pucku odbyło się zakończenie ligi kręgli zakładów pracy 2015/2016. Mundurowi puckiej komendy zdobyli drużynowo drugie miejsce. W zawodach zmagały się ze sobą drużyny w skład których wchodzili pracownicy różnych grup zawodowych w tym min. mundurowi, pracownicy samorządów oraz zakładów pracy.

Niekwestionowanym mistrzem powiatu w kategorii indywidualnej został dzielnicowy miasta Puck sierż.szt. Łukasz Kirszling, który rozpoczął swoją przygodę z kręglami już w wieku 10 lat. To kolejny tytuł naszego funkcjonariusza. Drużynowo komenda policji w pucku zajęła drugie miejsce na podium, już od kilku lat stróże prawa kończą zawody znajdując się w czołówce. Wspólne treningi w wolnym czasie, pozwoliły na zbudowanie wspaniałych relacji pomiędzy policjantami , które wpływają zapewne na wysokie osiągnięcia sportowe.