Wiadomości

Wejherowo: Toyota wypadła z drogi i uderzyła w zaparkowane auta

2016-02-03 15:28 Redakcja
Wejherowo: Toyota wypadła z drogi i uderzyła w zaparkowane auta
fot. Mikołaj Knyba

Samochód osobowy wypadał z drogi i uderzył w zaparkowane auta. Do zdarzenia doszło w środę (03.02) przed godziną 15:00 na krajowej szóstce w Wejherowie w kierunku Redy.

Przed skrzyżowaniem krajowej szóstki z ulicą Orzeszkowej samochód osobowy marki toyota wypadł z drogi i uderzył w zaparkowane auta.

  • Po godzinie 14:00 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na trasie między Wejherowem a Redą, na ulicy Gdańskiej, droga krajowa numer 6. Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy, który uderzył w trzy zaparkowane pojazdy na przydrożnym parkingu. W wyniku zdarzenia ucierpiała pasażerka pojazdu - mówi mł. asp. Karol Wojciechowski, zastępca dowódcy zmiany.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja, przyjechało również pogotowie. Przyczyny zdarzenia bada policja. Kierowca tłumaczył, że najprawdopodobniej wpadł w poślizg.

fot. Mikołaj Knyba
fot. Mikołaj Knyba
fot. Sylwia Głuszyńska
fot. Mikołaj Knyba
fot. Mikołaj Knyba
fot. Sylwia Głuszyńska

Redakcja

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (24)

m. 2016.02.04 19:13
Oceń:

To mogła być tylko Toyota Yaris ;P

BALCON NINE ZIKS 2016.02.04 11:26
Oceń:

HEJ FALCO NIE POTSZEBÓJEZ MOSZE LÓDZI DO PRACY ?

BALCON NINE ZIKS 2016.02.04 11:23
Oceń:
six mc 2016.02.04 08:27
Oceń:

FALKO KRÓL ALBANII

on z feniksa 2016.02.04 00:10
Oceń:

Falco sie nadajesz do pchania karuzeli.

faltom Nine six mc 2016.02.03 22:08
Oceń:

To jest słabe, że podszywasz się pod swojego kolegę Folko z byłego klubu. w*********i cię, trudno,widocznie był powód . Tak tylko się szmacisz

AndrzejPL 2016.02.03 20:57
Oceń:

Kiedy znikną w końcu te żółte KAMERY , przyczyna wileu wypadków , nerwów, bólu i strat finansowych ???

Bonk 2016.02.03 20:17
Oceń:

Ja mam audi i jezdzę z Źanetą

no tak 2016.02.03 18:45
Oceń:

Falko, to ty pewnie strzeliłe$ sobie tytuł doktora
Co tam 20 koła, ale ma się doktora!

Anka 2016.02.03 18:48
Oceń:

z******** rymy

avenssis 2016.02.03 18:29
Oceń:

Falko skoro jestes az tak ustawiony to dlaczego nie zainwestujesz w slownik? Wnioskujac z Twoich wypowiedzi sadze ze wrasztat i wulkanizacje zbudowales sobie z lego. Do takich interesow trzeba miec glowe a Ty nawet poprawnej polszczyzny nie potrafisz.
Pozdrawiam Twoich klientow ;)

mmm 2016.02.03 20:25
Oceń:

wrasztat i wulkanizacje zbudowales sobie z lego

Dobre

nerwowy 2016.02.03 18:03
Oceń:

Falco to by swojom lawetom pszyjehal

FALKO NINE ZIX MC 2016.02.03 17:54
Oceń:

jak jurz to mugł prosto centralnie do lakierni wjehać

Falko analfabeto 2016.02.03 18:06
Oceń:

Zainwestuj w słownik języka polskiego bo twoje wypociny wywołują wymioty. Nie umiesz inaczej to nie pisz nic. Ośmieszasz tylko siebie i klub który reprezentujesz oszołomie. Pozdro

falko 2016.02.03 17:23
Oceń:

to ladnie chyba wiem kogo to yaris,powodzenia

Falco 2016.02.03 16:05
Oceń:

Falko byłeś z lawetą ?

Flacon 2016.02.03 16:44
Oceń:

Od siebie ma rzut beretem, a mógł zarobić legalnie swoją lawetą .