30.11.2015 14:37 0 Sławomir Gojka

II turniej Puckiej Ligi Siatkówki Syberiada

29 listopada odbył się 2 turniej Puckiej Ligi Siatkówki W kategorii „open” wystartowało siedem zespołów, natomiast w młodzieżowej (do lat 16) – sześć. W pierwszej z wymienionych kategorii zwyciężył XYZ Puck, który w finale pokonał Sokół Strzelno 2:1. Wśród młodzieży natomiast ponownie triumfowała drużyna „Obojętnie”, która w decydującym spotkaniu pokonała AWKS Wejherowo I 2:0.

Trzeci turniej odbędzie się 13 grudnia (niedziela) o godz. 12.30 w hali MOKSiR w Pucku. Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku. Rozgrywki dofinansowane są ze środków Gminy Miasta Puck.

W obu kategoriach zespoły podzielono na dwie grupy, następnie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinału grając „na krzyż”.

KLASYFIKACJA MŁODZIEŻOWA PO 2 TURNIEJU

(w przypadku, gdy zespoły mają taką samą ilość pkt, decydują: większa ilość udziałów w turniejach, a następnie większa ilość miejsc zajmowanych na podium)