Wybory coraz bliżej. Chcesz oddać swój głos na kandydata na wójta, burmistrza czy radnego? Przygotowaliśmy dla was listę miejsc w których będziecie mogli zagłosować!
Granice obwodu: Władysławowo ulice: 1000-lecia Państwa Polskiego; Abrahama nr 4-11; Rybacka; Gen.Józefa Hallera; Prof.M.Siedleckiego; Towarowa.
Granice obwodu: Władysławowo ulice: Abrahama nr 1, 2, 3, 15, 16, 17, 18, 19; Portowa; Władysława IV, Bohaterów Kaszubskich; Starowiejska; Szkutników; Szyperska; Źródlana.
Granice obwodu: Władysławowo ulice: Floriana Ceynowy; Geodetów; Inżynierska; Jakuba Myślisza; Łąkowa; Męczenników Wielkiej Wsi; Nadmorska; Piwna; Stolarska; Średnia; 8-go Marca; Augustyna Dettlaffa; Augustyna Necla; Augustyna Rietza; Franciszka Fenikowskiego; Gdańska; JanaDrzeżdżona; Janiny Poeazińskiej; Ks.Alojzego Piłata; Kwiatowa; Lecha Bądkowskiego; Niepodległości; Przemysłowa; Rzemieślnicza; Skandynawska; Stadionowa; Wewnętrzna; Żytnia.
Granice obwodu: Władysławowo ulice: Andrzeja Frycza Modrzewskiego; Bolesława Prusa; Droga Chłapowska numery nieparzyste 1-5 i numery parzyste 2-24; Droga Swarzewska; Elizy Orzeszkowej; Ignacego Krasickiego; Jana Kochanowskiego; Kadm.J.Unruga; Kadm.W.Steyera; Leona Golla; Maj.H.Sucharskiego; Marii Dąbrowskiej; Marii Konopnickiej; Mikołaja Reja; Młyńska; Płk.St.Dąbka; Stanisława Lema; St.Przybyszewskiego; Władysława Reymonta; Wyzwolenia; Żwirowa; Błękitnej Armii; Brzozowa; Dworcowa; Hryniewieckiego; Kolejowa; Ks.Merkleina; Morska; Obrońców Helu; Spokojna; Sportowa; Świerkowa; Żeromskiego.
Granice obwodu: Władysławowo ulice: Cetniewska, Czwartaków; Długa; Drogowców; Harcerska; Kapitańska; Komandorska; Krótka; Morenowa; Ogrodowa; Parkowa; Róży Wiatrów; Słoneczna; Burtowa; Droga Chłapowska numery nieparzyste od 29 i numery parzyste od 30; Gawędy; Jachtowa; Kotwiczna; Masztowa; Na Stoku; Nawigacyjna; Pokładowa; Skautów; Sterowa; Stoczniowców; Szarych Szeregów; Trałowa; Zawiszy; Zuchów.
Granice obwodu: Chałupy
Granice obwodu: Chłapowo
Granice obwodu: Tupadły
Granice obwodu: Rozewie
Granice obwodu: Jastrzębia Góra
Granice obwodu: Ostrowo
Granice obwodu: Karwia
Granice obwodu: Hieronima Derdowskiego, Drzeżdżona, Piotra Dunina, Józefa Wybickiego, Kaprów, Klifowa, Kwiatkowskiego, Aleksandra Majkowskiego: od Nr 1 do Nr 13 , Polna, Przebendowskiego od Nr 18 do końca, Rozgard, Szyprów
Granice obwodu: ulice: Abrahama od Nr 1 do końca, I Armii Wojska Polskiego bez Nr 16A i 31, Bosmańska, Jachtowa, Kapitańska, Kaszubska, Komandorska, Aleksandra Majkowskiego od Nr 14 do końca, Pomorska, Przebendowskiego Nr od 1 do15, Rybacka,
Granice obwodu: ulice: Aleja Ceynowy, Aleja Kościuszki, Aleja Lipowa, Bogusława, Gdańska, Judyckiego, Kościelna, Książęca, Łąkowa, 1-go Maja, 12-go Marca, Marynarska, Męczenników Piaśnicy, Młyńska, Morska, Morskiego Dywizjonu Lotniczego, Nowy Świat, Plac Obrońców Wybrzeża, Plac Wolności, Pokoju, Sambora, Sienkiewicza, Sobieskiego, Wałowa, Zamkowa, Żeglarzy
Granice obwodu: ulice: I Armii Wojska Polskiego 16A i 31, Adama Asnyka, Bławatkowa, Dziedzictwa Jana Pawła II, Chabrowa, Czeladnicza, Dworcowa, Fryzjerska, generała Józefa Hallera, Kolejowa, Krokusowa, Makowa, Marii Konopnickiej, 10-go Lutego, Adama Mickiewicza, Antoniego Miotka, Mistrzowska, Nowa, Elizy Orzeszkowej, Ignacego Paderewskiego, Irysowa, Piekarska, Pogodna, Franciszka Sędzickiego, Słonecznikowa, Stolarska, Storczykowa, Szewska, Szkutnicza, kmdr. E. Szystowskiego, Ślusarska, Wejhera, Wejherowska, Złotnicza.
Granice obwodu: ulice: Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Chopina, Dębowa, Głogowa, Helska, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Kopernika, Kraszewskiego, Małpi Gaj, Matejki Mestwina, Augustyna Necla, C.K. Norwida, Mikołaja Reja, Słowackiego, Swarzewska, Ks. Bernarda Sychty, Obwodowa, Topolowa, Ludwika Waryńskiego, Żarnowiecka, Żeromskiego.
Granice obwodu: ulice: Admirała Steyera 14, 16, 18, 20, 32,34, 38, 40, Bałtycka, Bulwar Nadmorski, Kaszubska, Kuracyjna, Leśna, Maszopów, Sosnowa, Wiejska 24-143, Żeglarska, Żeromskiego 8, 12, 14, 18, 20, 21, 24
Granice obwodu: ulice: Admirała Steyera 4, 6, 8, 10, 12, Boczna, Bursztynowa, Dworcowa, Helska, Kapitańska, Kmdr. por. Przybyszewskiego, Komandorska, Księdza Hieronima Grzeni, Lipowa, Morska, Obrońców Helu, Plażowa, Portowa, Rybacka, Sikorskiego, Szkolna,Sztormowa, Wiejska 2-23, Wuja Klemensa, Wydmowa, Żeromskiego 2, 4, 5, 6
Granice obwodu: Białogóra, Słuchowo, Prusewo, Brzyno, Wierzchucino
Granice obwodu: Żarnowiec, ( Porąb ), Odargowo, Dębki, Lubkowo
Granice obwodu: Krokowa, Goszczyno, Lisewo, Jeldzino, Minkowice, Parszczyce
Granice obwodu: Sławoszyno, Karwieńskie Błota I, Karwieńskie Błota II, Kłanino (Parszkowo), Sulicice, Połchówko
Granice obwodu: Tyłowo, Lubocino, Sobieńczyce, Karlikowo, Świecino
Granice obwodu: Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Mała Piaśnica, Wielka Piaśnica
Granice obwodu: Mrzezino
Granice obwodu: Połchowo
Granice obwodu: Połczyno, Zdrada
Granice obwodu: Radoszewo, Starzyno, Starzyński Dwór, Werblinia
Granice obwodu: Strzelno
Granice obwodu: Swarzewo
Granice obwodu: Żelistrzewo
Granice obwodu: Rekowo Górne, Widlino
Granice obwodu: Brudzewo, Celbowo, Celbówko, Sławutowo, Sławutówko
Granice obwodu: Łebcz
Granice obwodu: Gnieżdżewo
Granice obwodu: Błądzikowo, Osłonino, Rzucewo
Granice obwodu: Smolno
Granice obwodu: Darzlubie, Mechowo
Granice obwodu: Mieroszyno, Czarny Młyn, Kaczyniec
Granice obwodu: Miejscowości : Mechelinki, Mosty ulice : Bukowa, Bukszpanowa, Cedrowa, Cyprysowa, Gajowa, Gdyńska : nr parzyste od nr 2 do nr 22, nr nieparzyste od nr 1 do nr 13, Grabowa, Hebanowa, Jesionowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Na Wzgórzu, Piaskowa, Polna, Sadowa, Sekwojowa, Szkolna, Wiązowa, Widokowa
Granice obwodu: Sołectwo Mosty, ulice : Akacjowa, Berberysowa, Brzozowa, Cisowa, Deszczowa, Dębowa, Gdyńska : nr parzyste od nr 22 do 100, nr nieparzyste od nr 13 do 99, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa, kameliowa, Karmelowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Księżycowa, Leszczynowa, Leśna Osada, Limbowa, Łąkowa, Mahoniowa, Magnoliowa, Miłorzębowa, Morwowa, Motylkowa, Ogrodowa, Okrężna, Olchowa, Przemysłowa, Rodzynkowa - nr nieparzyste, Rozmarynowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Waniliowa, Wałowa - nr nieparzyste, Wichrowa, Wierzbowa
Granice obwodu: Miejscowości : Rewa
Granice obwodu: Miejscowości: Pierwoszyno
Granice obwodu: Miejscowość: Kosakowo
Granice obwodu: Miejscowości: Dębogórze, Dębogórze - Wybudowanie, Kazimierz
Granice obwodu: Miejscowość: Pogórze
Granice obwodu: Miejscowość: Suchy Dwór