Wiadomości

Cykliści przejechali z Wejherowa do Gdańska

2014-06-09 10:43
Cykliści przejechali z Wejherowa do Gdańska

Rowery, longboardy, rolki... forma była dowolna, cel jeden - pokonać trasę z Wejherowa, aby - zabierając po drodze rowerzystów Redy, Rumi, Gdyni i Sopotu - dotrzeć do miejsca wielkiego spotkania rowerzystów Pomorza.

Na ulicach zrobiło się pomarańczowo! To znak, że do Metropolii Gdańskiej po raz kolejny zawitało wielkie, rowerowe szaleństwo czyli: 18 Metropolitarny Wielki Przejazd Rowerowy.


  • Manifestujemy przywiązanie do roweru, chęć użytkowania go na co dzień, radość z jazdy, żeby się nie męczyć w tych samochodach. Na rowerze jest bardzo miło, przyjemnie - wyjaśnia Tomasz Milewski z Wejherowskiego Towarzystwa Cyklistów. - Chcieliśmy pokazać, że rower służy oprócz elementów rekreacyjnych do turystyki zaawansowanej, ale i przede wszystkim do komunikacji rowerowej, do swobodnego przemieszania się w różnych celach do szkoły, do pracy czy nawet na zakupy.

Największa w Polsce demonstracja rowerowego stylu życia - w tym roku objęła aż 8 miast aglomeracji. W przejeździe udział wzięli rowerzyści z Tczewa, Pruszcza Gdańskiego i Gdańska, z drugiej zaś strony - z Wejherowa, Redy, Rumi, Gdyni i Sopotu.


pełna galeria

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (10)

Marian 2014.06.09 19:22
Oceń:

Kys23 Kys23 prawie jak Krzyś32 YOLO

Marian 2014.06.09 19:15
Oceń:

Adrian do szkoły ...
A nie na rower xDD
Pozdrawiam!

ToNieKys23 2014.06.09 19:16
Oceń:

Markiz Markiz krUl cyganów!

Marian 2014.06.09 19:23
Oceń:

Kys23 Kys23 prawie jak Krzyś32 YOLO

MultikontoHarnasia 2014.06.09 19:26
Oceń:

Pojadę klasykiem:

Dyskoteka. Podchodzi chłopak do grupy dziewczyn:
- Cześć ślicznotki !
- Cześć książę. Jak masz na imię ?
- Mariusz !
- No to spier**laj Mariusz.

RoweryDziewczynyAdi 2014.06.09 19:29
Oceń:

To teraz Cię zdissuje ! :P

- Wiesz kim jesteś ?
Nie jesteś !!

ktoś 2014.06.09 18:12
Oceń:

kto wymyślił przejazd przez tunel?szalejące małolaty bez pomyślunku dały popis swojej głupoty i kraksa na samym pooczątku,jak się jedzie na taki rajd to trzeba myśleć i nie patrzeć tylko na siebie ale tez na osoby wokół nas

Roman 2014.06.09 16:08
Oceń:

Pozdrawiam dziewczynę w różowej koszulce, czarne włoski (foto 2). Obczajałem Cię w Gdyni :) Jesteś boska ;)

adii 2014.06.09 13:24
Oceń:

hahahahha fajnie siebie widzieć :P

Kross 2014.06.09 13:19
Oceń:

W tym roku Wejherowianie nie dopisali. Słaba liczba.