05.04.2018 06:50 0 Kwt/Arka Gdynia

Arka zagrała z Koroną Kielce, kolejny mecz w Gdyni

źródło; Arka Gdynia

W Kielcach trafiali do bramki tylko Gruzini. Dwa gole strzelił Kaczarawa, odpowiedział mu Zarandia. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Korony Kielce. Strata Arki jest minimalna i sprawa awansu do finału na Stadionie Narodowym pozostaje otwarta.

Kolejny mecz, tym razem w Gdyni, rozegrany zostanie 17 kwietnia.

Jesteśmy połowie drogi, a w takiej chwili nie lubię oceniać sytuacji. Jesteśmy po pierwszej połowie, a drugą zagramy w Gdyni. Wynik 0-2, a 1-2 to kolosalna różnica i ta bramka zdobyta przez naszą drużynę dała nam dużo optymizmu. Czekamy na 17 kwietnia, kiedy sprawa się rozstrzygnie. Wtedy zobaczymy, jak to będzie wyglądało – wyjaśnia Leszek Ojrzyński, trener Arki Gdynia.