11.12.2017 07:57 0 redakcja

Tytani wygrywają kolejny mecz i awansują na trzecie miejsce

archiwum/ fot. Leszek Spigarskil

Tytani Wejherowo wygrali w Bydgoszczy z lokalnym AZS UKW 30:29 i znajdują się obecnie na trzeciej pozycji w drugoligowej tabeli. Obecnie następuje przerwa w rozgrywkach, które zostaną wznowione 27 stycznia.

Jeszcze przed przerwą gospodarze prowadzili 14 do 10, w drugiej połowie meczu wejherowianie odrobili jednak straty. Emocjonująca była zwłaszcza końcówka spotkania.

• Zostało 30 sekund do końca, sędziowie decydują o grze pasywnej, błąd Tytanów, 15 sekund do końca i czas dla Bydgoszczy. Bydgoszcz bez bramkarza, 7 na 6 rozpoczyna atak, blok, koniec meczu, koniec horroru i awans na trzecie miejsce w tabeli - relacjonują Tytani Wejherowo.

Bramki dla Tytanów zdobywali: P. Jankowski 6, Przymanowski 6, Jurkiewicz 5, Warmbier 4, Kierat 3, Bartoś 2, R. Sałata 2, K. Wicki 1, Nowociński 1, Kudełka 1, Szreder 1, R. Wicki 1, Sikora 1, Grabowski 1, Nowosad 1 i Zwolakiewicz 1.