17.05.2017 20:00 0 Redakcja

Gryfici nie dali rady Siarce Tarnobrzeg

Źródło: facebook.com/Siarka-Tarnobrzeg-122815587764287/

Wejherowianie mają za sobą czwarty mecz bez wygranej. Tym razem, w środę (17 maja), ulegli na wyjeździe Siarce Tarnobrzeg. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.

Pierwsza bramka padła w doliczonym czasie pierwszej połowy spotkania. Rzut karny wykorzystał wówczas Konrad Stępień. Drugiego gola gospodarze zdobyli zaraz po powrocie na boisko, w 48. minucie przewagę umocnił Michał Żebrakowski. Po raz trzeci Siarka pokonała bramkarza Gryfa w 77. minucie, dokonał tego Daniel Koczon. Honorową bramkę dla wejherowian w 90. minucie zdobył Robert Chwastek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy.