13.05.2017 19:18 0 Redakcja

Remis na Wzgórzu Wolności

Gryf Wejherowo, po pełnej emocji i zaciętej walce zremisował z drużyną z Górnego Śląska KS ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1).

Już w trzeciej minucie meczu goście objęli prowadzenie po bramce Kamila Spratka, do końca pierwszej połowy żółto-czarnym, mimo kilku szans, nic nie udało się zrobić, żeby zmienić wynik na swoją korzyść. Druga bramka w meczu, tym razem dla Gryfa, wpadła w 57. minucie. Bramkarza przyjezdnych pokonał strzałem z półobrotu Maciej Dampc.

Po dwóch porażkach z rzędu Gryfowi udało się zdobyć punkt.

Składy:

Gryf Wejherowo: Ferra – Brzuzy (69. Czerwiński), Mońka, Kołc, Dampc – Tomczak (60. Goerke), Wicon, Nadolski, Klimczak – Chwastek, Marczak.

ROW 1964 Rybnik: Rosa – Gojny, Bober, Jary, Janik – Jaroszewski (75. Muszalik), Zganiacz, Spratek, Koleczko (69. Budzik) – Siwek, Brychlik.