08.04.2017 18:54 0 Redakcja

Dobra passa przerwana, Gryf pokonany

Olimpia Elbląg pewnie wygrała na Wzgórzu Wolności w Wejherowie. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 (0:3).

Pierwszy gol dla Olimpii padł w 17. minucie, po dośrodkowaniu Dawid Kubowicz strzelił bramkę głową. Dwie minuty później Jakub Bojas pokonał bramkarza żółto-czarnych w sytuacji sam na sam. Trzecia bramka dla drużyny z Elbląga padła w 38. minucie spotkania.

W drugiej połowie, w 54. minucie Olimpia znów triumfowała, tym razem za sprawą Łukasza Pietronia. W 76. minucie Robert Chwastek uratował honor żółto-czarnych i pokonał bramkarza gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Retransmisję meczu będzie można zobaczyć na antenie Twojej Telewizji Morskiej w poniedziałek (10.04) o godzinie 18:00.