23.04.2015 12:34 0

Gryf Wejherowo pokonuje Lechię II Gdańsk

Gryf Wejherowo zwyciężył z Lechią II Gdańsk w ramach VII Rundy I Etapu Pucharu Polski. Była to doskonała okazja do rewanżu za porażkę w lidze w minioną sobotę.

Gryf Wejherowo wygrał w Gdańsku z Lechią II 5:2. Bramki dla żółto-czarnych strzelili Gicewicz, Czoska i Wicki.

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę gryfitom nie udało się pokonać na własnym boisku Lechii II Gdańsk. Dopiero pod koniec meczu w 79 minucie Gicewicz zdobył bramkę dla gospodarzy. Zawodnicy Lechii II Gdańsk trafiali celnie trzy razy w 28. minucie Kopka w 50. Kaszuba, a w 51. Czychowski.

LECHIA II GDAŃSK - GRYF WEJHEROWO 2:5 (1:1)

Bramki: Grzegorz Gicewicz (8'), Paweł Czychowski (12'), Krzysztof Wicki (52'), Paweł Czoska (61'), Andrzej Kaszuba (68'), Krzysztof Wicki (75'), Grzegorz Gicewicz (88')

Żółte kartki: Andrzej Kaszuba (41'), Michał Fierka (77')

Sędzia: Radosław Mordaka

Lechia II Gdańsk: 28. Patryk Sobczak (B), 17. Daniel Górski, 3. Bernard Powszuk (K), 4. Jacek Jadanowski, 18. Tomasz Preizner, 22. Andrzej Kaszuba (70' 39. Albin Teresiński), 10. Daniel Wozniak, 16. Łukasz Kopka (46' 7. Maciej Wolski), 19. Igor Michalski (58' 2. Maciej Gregorek), 11. Karol Zieliński (67' 27. Mateusz Goerke), 14. Paweł Czychowski

Gryf Wejherowo: 12. Wiesław Ferra (B), 14. Michał Wiśniewski (46' 15. PIotr Kołc), 5. Przemysław Kostuch, 13. Sebastian Kowalski, 17. Paweł Brzuzy, 4. Kamil Godula, 10. Maciej Szymański (K), 20. Paweł Czoska, 7. Grzegorz Gicewicz, 9. Krzysztof Wicki, 6. Krzysztof Rzepa