22.04.2015 11:22 0

Gryf znów zagra z Lechią II Gdańsk

Dzisiaj (22.04) Gryf Wejherowo w meczu wyjazdowym zagra z Lechią II Gdańsk. Początek meczu o godzinie 16:00.

• W środę, 22 kwietnia, zespoły Lechii II Gdańsk i Gryfa Wejherowo o godzinie 16:00 wybiegną na boisko przy ul. Traugutta w Gdańsku, aby rywalizować w ramach VII Rundy I Etapu Pucharu Polski. Będzie to doskonała okazja do rewanżu za porażkę w lidze w minioną sobotę - informuje na swojej stronie Gryf Wejherowo.

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę gryfitom nie udało się pokonać na własnym boisku Lechii II Gdańsk. Dopiero pod koniec meczu w 79 minucie Gicewicz zdobył bramkę dla gospodarzy. Zawodnicy Lechii II Gdańsk trafiali celnie trzy razy w 28. minucie Kopka w 50. Kaszuba, a w 51. Czychowski.