26.01.2015 12:28 0

GOSRiT Luzino zwycięzcą el/professional/Kaszub Cup dla Juniora B

mat.prasowe

W sobotę 24 stycznia 2015 roku na Hali Widowiskowo- Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbył się już ósmy tej zimy turniej El professional /Kaszub Cup. Tym razem w imprezie organizowanej przez Grzegorza Semaka, któremu pomagali Adam Olejniczak i Grzegorz Zembrzucki rywalizowało 16 drużyn rocznika 1998/99.

Najlepszą drużyną zawodów okazali się piłkarze GOSRiT 98 Luzino, którzy w wielkim finale pokonali Amatora Kiełpino. Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy AP Santos Gdańsk, którzy w małym finale zwyciężyli ZS Dąbrowa.

Królem strzelców turnieju został – Domski Wojciech (GOSRiT 98 Luzino), najlepszym bramkarzem – Brillowski Tomasz (Amator Kiełpino) a najlepszym zawodnikiem – Obławski Michał (ZS Dąbrowa)

Najlepsza czwórka zawodów otrzymała statuetki "Stolema" oraz piłki.

16.   GOSRiT 2000 Luzino

Do zakończenia tegorocznej edycji Kaszub Cup pozostały jeszcze 4 turnieje. Najpierw 31 stycznia rywalizować będą Juniorzy A, 28 lutego dziewczyny w kategorii open a ostatnim akcentem będą zawody dla dziewcząt U-13 i U-16, które odbędą się 1 marca i międzynarodowej obsadzie.