14.12.2014 08:02 0

Lechia przegrywa z Lechem Poznań

Lechia przegrała w meczu wyjazdowym z Lechem Poznań 0:1. Biało-zieloni rundę jesienną kończą na dwunastej pozycji w tabeli.

• W ostatnim w tym roku ligowym meczu piłkarze Lechii Gdańsk przegrali w Poznaniu z Lechem 0:1. Gdańszczanie bramkę stracili w 32 minucie po strzale Dariusza Formelli. Gospodarze mogli podwyższyć wynik w 58 minucie, ale rzut karny lechitów wybronił bramkarz Biało-Zielonych Mateusz Bąk - informuje na swojej stronie Lechia.

LECH POZNAŃ - LECHIA GDAŃSK 1:0 (1:0)

Bramki: Dariusz Formella (32')

Żółte kartki: Jan Bednarek (67'), Ariel Borysiuk (72'), Piotr Wiśniewski (90+3')

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Mazowiecki ZPN)

Lech Poznań: 1. Jasmin Burić (B), 4. Tomasz Kędziora, 23. Paulus Arajuuri (53' 40. Jan Bednarek), 35. Marcin Kamiński, 25. Luis Henriquez, 28. Dariusz Formella (89' 20. Hubert Wołąkiewicz), 6. Łukasz Trałka, 77. Muhamed Keita (60' 24. Dawid Kownacki), 16. Darko Jevtić, 95. Zaur Sadajew, 19. Kaspar Hamalainen

Lechia Gdańsk: 24. Mateusz Bąk (B) (K), 16. Ariel Borysiuk, 20. Antonio Colak, 4. Damian Garbacik, 32. Mateusz Możdżeń, 10. Bruno Nazario (84' 9. Piotr Grzelczak), 19. Bartłomiej Pawłowski (76' 28. Paweł Czychowski), 17. Marcin Pietrowski, 6. Tiago Valente, 21. Stojan Vranjes (59' 8. Daniel Łukasik), 14. Piotr Wiśniewski