21.10.2014 13:18 0

Zwycięstwo II ligowych piłkarek KTS-K GOSRiT Luzino po dramatycznej końcówce

W sobotnie chłodne popołudnie na stadionie GOSRiT Luzino, odbył się mecz w ramach II Ligi Kobiet, gdzie KTS-K GOSRiT Luzino podejmował TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski.

Początek spotkania należy do gospodyń w których z minuty na minutę stwarzają sobie dogodne sytuacje ale na posterunku dobrze spisuje się bramkarka gości. W końcu w 20 minucie spotkania bramka Stilonu została odblokowana po pięknym strzale w długi róg Magdy Lińskiej i gospodynie prowadzą 1:0. W 24 minucie spotkania świetna okazja dla gości ale strzał Maji Warzocha mija słupek Juli Damps. W 32 minucie meczu rzut rożny dla Luzina, który wykonuje Luiza Kass świetne dośrodkowanie w światło bramki ale z linii wybija obrońca Stilonu. W 45 minucie spotkania rut rożny dla gości ale strzał Głowackiej Kamili (Stilon) ląduje obok bramki i w tym momencie sędzia zakończył pierwszą część meczu, w którym KTS-K GOSRiT Luzino prowadzi po bramce Magdy Lińskiej.

Po piętnastu minutach przerwy sędzia rozpoczął drugą część meczu. W 51 minucie spotkania świetny rajd prawą stroną Luizy Kass, która mija trzy zawodniczki ale strzał za lekki i broni Marta Łosińska. W 55 minucie meczu rzut wolny dla gości świetna wrzutka ale na nasze szczęście napastniczka posyła futbolówkę nad bramką. W 75 minucie spotkania błąd Juli Damps która wypuszcza piłkę z rąk i Kożuchowska Aleksandra ( Stilon) doprowadza do remisu. W 78 minucie świetny rajd Magdy Lińskiej lewą stroną, która zostaje faulowana w polu karnym i Luiza Kass podwyższa na 2:1. Sędzia spotkania dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry i nasze zawodniczki są coraz bliżej do pierwszego zwycięstwa w II lidze. Sędzia kończy spotkanie i nasze zawodniczki wygrały 2:1.