19.03.2018 11:09 0 Bartłomiej Woźniak

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców

W dniu 13.03.2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się w Lęborku.

W zawodach wystąpiło 8 zespołów. Zwycięzcą turnieju została faworyzowana drużyna gospodarzy, czyli Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie, która finalnie po zaciętym meczu pokonała Szkołę Podstawową z Bożepola Wielkiego. Poziom rywalizacji stał na dobrym poziomie, a mecze były bardzo emocjonujące.

Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

– I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (Adrian Popławski, Szymon Dziewior, Leonard Łęgowski, Łukasz Sznajder, Piotr Bielawa, Bartosz Bonarowski, Szymon Grabski, Kacper Iterman, Maciej Konkol, Robert Milczewski, Maksymilian Mitroszonek, Nikodem Nikrant, Kacper Stawicki – opiekun drużyny – Kordian Zabrocki)