Reporter

Drużyna Miasta/Powiatu Wejherowskiego wygrała turniej w Pabianicach

2018-02-13 12:29 Bartłomiej Woźniak
Drużyna Miasta/Powiatu Wejherowskiego wygrała turniej w Pabianicach

Wspólna reprezentacja Miasta i Powiatu Wejherowskiego wygrała Mistrzostwa Polski Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej, które odbyły się 10.02.2018 roku w Pabianicach.

Jest to ogromny sukces naszej drużyny, która nie była faworytem do tytułu. Warto dodać, że byliśmy jedną z najstarszych ekip całego turnieju. Nasza drużyna wygrała wszystkie swoje spotkania, tracąc przy tym zaledwie jedną bramkę. Byliśmy bezapelacyjnie najlepszym zespołem tych Mistrzostw i złoty medal zdobyliśmy jak najbardziej zasłużenie. Tytuł Wicemistrza Polski zdobył Urząd Gminy Ustrzyki Dolne, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Urząd Gminy Kikół.

Oprócz tytułu Mistrza Polski, trafiła w nasze ręce również nagroda indywidualna. Królem strzelców został Michał Dąbrowski.

  • Myślę, że godnie reprezentowaliśmy nasz region. Udało się stworzyć drużynę, w której panowała super atmosfera. To było kluczem do sukcesu. W tym roku są również Mistrzostwa Polski na świeżym powietrzu. Impreza ma się odbyć we wrześniu w Zakopanem. Jestem w 100% przekonany, że jesteśmy tam w stanie stanąć na najwyższym stopniu podium - mówi Bartłomiej WoźniakWarto wspomnieć, iż przed każdym meczem z rąk naszego kapitana, przeciwnicy otrzymywali pakiet materiałów promocyjnych o naszym regionie.

W drużynie grali: Sławomir Walczewski – kapitan, Marcin Piekut, Remigiusz Sarbak, Arkadiusz Pendowski, Szczepan Kass, Bartłomiej Woźniak, Michał Dąbrowski oraz Adam Miotk.

Bartłomiej Woźniak

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (2)

ssss 2018.02.13 17:15
Oceń:

misiu dąbrowski nie jest samorzadowcem walek

Żółtoczarny 2018.02.13 13:49
Oceń:

Waluś, Bambo... Znam ich chyba... (-: Gratulacje

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Program Telewizyjny
opublikuj swój tekst!

Lubisz pisać i masz coś ciekawego do powiedzenia?
W Portalu nadmorski24 możesz opublikować własny artykuł.

napisz do nas

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z "Polityką Prywatności". Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. [x] AKCEPTUJ