25.09.2017 09:15 0 Piotr Klecha Prezes KTS-K GOSRiT Luzino

Gol Pawła Rompcy dał zwycięstwo Wikędowi

mat. pras.

W sobotę 23 września w ramach 9. kolejki IV ligi, Wikęd Luzino pokonał na własnym boisku Jaguar Gdańsk 2:1.

Trener Lisewski nie mógł w tym meczu skorzystać z kilku kluczowych zawodników, stąd skład, w jakim rozpoczął ten mecz Wiked, był mocno eksperymentalny. Nie zaszkodziło to jednak w kolejnym zwycięstwie luzińskiej drużyny, w którym spory udział miał „młodzieżowiec” Paweł Rompca.

Wprowadzony po przerwie za debiutującego na IV-ligowych boiskach juniora, Jakuba Domskiego, wychowanek GOSRiT Luzino najpierw w 48. minucie wywalczył rzut rożny,po którym na listę strzelców wpisał się Opłatkowski. Następnie w 63. minucie ustalił on wynik spotkania, strzelając bramkę z najbliższej odległości do opuszczonej przez bramkarza Jaguara bramki. W międzyczasie w 60. minucie Jaguar zdołał doprowadzić do remisu, kiedy to goście zdobyli gola strzałem z rzutu karnego.

Warty odnotowania jest powrót na ligowe boiska Marcina Maszoty, który wszedł na plac gry w 78. minucie.

Skład Wikęd Luzino: Pranga - Rutkowski , Kowalski, Budziński, Michał Kożyczkowski – Domski ( 46 Rompca), Tobiaski, Czoska (78’ Maszota), Mienik, Kwaśnik (63’ Fierka) - Opłatkowski.