28.08.2017 11:00 0 Piotr Klecha, prezes KTS-K GOSRiT Luzino

Zwycięska passa Wikęd-u podtrzymana

mat. pras.

Znakomity początek sezonu notują piłkarze IV-ligowego Wikędu Luzino, którzy w sobotę 26 sierpnia, pokonali na własnym boisku Kaszubię Kościerzyna 1:0.

Jedynego gola dla podopiecznych trenera Grzegorza Lisewskiego zdobył w 18. minucie Michał Fierka, który wykorzystał znakomite podanie Pawła Czoska. To już czwarte z rzędu zwycięstwo, dzięki któremu drużyna awansowała na drugą pozycje w ligowej tabeli, tracąc do lidera, czyli Pogoni Lębork, zaledwie jeden punkt.

Niestety w 79. minucie za uderzenie przeciwnika ukarany czerwoną kartką został Roppel, który najprawdopodobniej będzie musiał pauzować na kilka meczów.

Skład Wikędu Luzino: Pranga – Bank, Kotwica, Kowalski, Roppel – Murakowski, Czoska, Fierka (59' Mienik Darek), Tobiaski – Rutkowski (88’ Dąbrowski), Opłatkowski (72’ Semak).