29.03.2017 12:21 0 Bartłomiej Woźniak

Mistrzostwa w mini koszykówce chłopców

W dniu 28.03.2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Mini Koszykówce Chłopców. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się również w Wejherowie.

Zwycięzcą turnieju została drużyna gospodarzy, czyli Szkoły Podstawowej nr 8 z Wejherowa, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie spotkania. Poziom gry zwycięskiej ekipy pozwala myśleć o dobrym wyniku w Półfinale, a także o medalu w Finałach Wojewódzkich. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, medalami i dyplomami, które wręczał: Organizator zawodów – Kordian Zabrocki. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

• I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Wejherowie (Szymon Nowicki, Piotr Krzebietke, Cezary Zabrocki, Piotr Bielawa, Oskar Lesner, Gracjan Lis, Mateusz Macholl, Robert Milczewski, Nikodem Nikrant, Oliwier Rohde, Kacper Stawicki, Jordy Siemczuk , opiekun drużyny – Kordian Zabrocki)