29.01.2017 12:30 0 Sławomir Gojka MOKSiR Puck

Turniej Puckiej Ligi Siatkówki 'Syberiada'

W ostatnim szóstym turnieju Puckiej Ligi Siatkówki „Syberiada” wzięło udział 9 zespołów: 5 w kategorii „Open” i 4 w kategorii młodzieżowej. W obu wygrali faworyci, którzy wywalczyli jednocześnie tytuł Mistrza Syberiady w sezonie 2016/2017, czyli Sokół Strzelno (open) i PKS Wejherowo (młodzież).

Najlepsze trzy zespoły otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary oraz medale. Mistrzowie kategorii „Open” Sokół Strzelno wystąpił w składzie: Leszek Pienczyn, Dariusz Potrykus, Jakub Jetke, Daniel Dettlaff, Julian Żaczek, Kamil Czylkowski, Krzysztof Totzke, Adam Rohraff. Mistrzoswie w kategorii młodzieżowej „PKS Wejherowo” zwyciężyli w składzie: Mateusz Mazur, Patryk Miotk, Michał Kloka, Mateusz Grochowski, Mateusz Joskowski, Oliwia Lilla, Szymon Lezner. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku.