09.01.2017 10:15 0 Piotr Klecha GOSRIT Luzino

Ponad 320 zawodników uczestniczyło w Kaszub Cup 2006

Rekordowy "Kaszub" za nami! W zawodach, które odbyły się 7/8 stycznia br. w luzińskie Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT, po raz pierwszy udział wzięło aż 30 zespołów.

Zawody wzorowo zorganizowane przez Piotra Jasielskiego, któremu pomagali Wojciech Krasucki, Paweł Hinz i Rafał Freitag po pierwszym dniu rywalizacji wyłoniły 4 grupy finałowe: Liga Mistrzów, Puchar Interkontynentalny, Liga Europu, Puchar Intertotto. W najważniejszych z nich najlepszą drużyną imprezy został Olimpijczyk Kwakowo, który w wielkim finale pokonał Jaguar Gdańsk Południe. W meczu o 3 miejsce Błękitni Wejherowo wygrali z Piki Gdańsk.

Bardzo dobrze w turnieju wypadły piłkarki GOSRiT Luzino, które w Lidze Europy zajęły 3 miejsce, GOSRiT Luzino 2006 prowadzony przez Pawła Buzałe zajął 7 miejsce w Pucharze Interkontynentalnym, a druga drużyna prowadzona przez Piotra Jasielskiego zakończyła imprezę na 4 miejscu w Lidze Europy.

Zostali również wyłonieni najlepsi zawodnicy Kaszub Cup: najlepszy bramkarz - Sebastian Słomiński (Gryf Słupsk), najlepszy strzelec - Kacper Nowak (Błękitni Wejherowo) oraz MVP Turnieju - Damian Uzarek (Cartusia 1923 Kartuzy).

Po zakończeniu rywalizacji w finałowych grupach każdy uczestnik turnieju otrzymał słodki upominek, a najlepsi statuetki, medale oraz nagrody rzeczowe, dzięki czemu wszyscy z Luzina wyjechali uśmiechnięci.