18.10.2016 07:57 0 Piotr Klecha - prezes KTS-K GOSRiT Luzino

GOSRiT Wikęd Luzino umacnia się na pozycji lidera

W niedzielę (16 października) w ramach 10 kolejki V ligi, GOSRiT Wikęd Luzino pokonał na własnym boisku Start Mrzezino 4:0.

Pierwsza połowa nie była najlepsza w wykonaniu podopiecznych trenera Grzegorza Lisewskiego i to dość niespodziewanie goście bliżsi byli zdobycia bramki.

Po zmianie stron Start wyraźnie opadł z sił i to gospodarze osiągnęli zdecydowaną przewagę. Na pierwszego gola czekaliśmy do 51 minuty, kiedy to znakomite podanie Roppela na gola zamienił mocnym strzałem z 10 metrów junior Szymon Ziemann. Chwile później powinno być 2:0, kiedy to rzutu karnego nie wykorzystał Rutkowski. W 56 minucie wynik strzałem samobójczym podwyższył Busz. Na kolejnego gola musieliśmy czekać do 74 minuty, kiedy aktywny Maszota po raz 3 pokonał bramkarza z Mrzezina. Wynik spotkania strzałem z rzutu wolnego ustalił Toruńczak.

Po tym meczu nasz zespól umocnił się na pozycji lidera, mając 2 punkty przewagi nad drugim w tabelki MKS Władysławowo.

Warto dodać, że zwycięski w ten weekend był też nasz drugi zespół, który w ramach 8 kolejki B-klasy wygrał w Mechowie z Relaksem 4:3.