25.04.2016 14:34 0 Paweł Radecki

GOSRiT/el professional JC1 remisuję z Arką Gdynia

W sobotę 23 kwietnia drużyna GOSRiT el professional Luzino podejmowała u siebie drużynę Arki Gdynia. Oba zespoły spotkały się na jesień. Wtedy lepsi okazali się zawodnicy z Gdyni.

GOSRiT/el professional Luzino JC1- Arka Gdynia 2:2

Nasza drużyna w tym meczu zaprezentowała dwa oblicza. W pierwszej połowie niewątpliwie to zespół z Gdyni przeważał, a naszym zawodnikom brakowało animuszu oraz odwagi. W nagrodę za swoją postawę zespół Arki zasłużenie prowadził 1-0.

Po przerwie obraz meczu zdecydowanie się zmienił. To zawodnicy z Luzina byli bardziej zdecydowani, agresywni oraz prowadzili grę. Przyniosło to rezultat w postaci dwóch bramek. Wpierw Kacper Bartecki wykorzystał perfekcyjne zagranie od Oskara Klotzki, a następnie Dawid Siebert skorzystał z pięknego podania Damiana Splitthof. W końcówce meczu Arka wykorzystała nieporozumienie w szeregach obronnych naszego zespół ustalając wynik na 2-2.

Mimo, że nie wygraliśmy tego meczu, zawodnicy udowodnili, że potrafią grać w piłkę z każdym i nie powinni się obawiać nikogo.

Teraz przed naszą drużyną dwa zagraniczne wyjazdy. Najpierw w dniach 4-5.05.2016 uczestniczyć będziemy w Holenderskim Lisse w turnieju wraz z zespołem GOSRiT Kleba Luzino, następnie w międzynarodowym turnieju Danube Challenge Cup w w Gerasdorfie, Austria k. Wiednia .

Skład: Grubba – Michałek, Stolc, Landowski, Damps – Bornowski (Gębala), Klotzki (Krzyżanowski), Splitthof – Bartecki, Gruba (Rutkowski), Siebert. Trener Paweł Radecki, Rafał Kaczmarczyk