21.04.2016 10:59 0

Wikęd GOSRiT Luzino wygrywa z Jantarem Ustka

W środę 21 kwietnia na Stadionie GOSRiT w Luzinie w ramach 1/8 finału Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim Wikęd GOSRiT Luzino pokonał innego IV ligowca, Jantar Ustka 2:0. Bramki dla podopiecznych trenera Wojciecha Pięty zdobyli w 17 minucie Paweł Sobczyński, który po rzucie rożnym strzałem z najbliższej odległości pokonał bramkarza gości oraz w 78 minucie Marcin Maszota. Sytuacji do zdobycia gola nasi zawodnicy mieli jeszcze kilkanaście, ale wyraźnie brakowało skuteczności.

Kolejnym przeciwnikiem Wikędu w tych rozgrywkach będzie najprawdopodobniej Pogoń Lębork.

Zwycięzca finału wojewódzkiego Pucharu Polski otrzyma nagrodę finansową w wysokości 34 tys. zł.

Skład Wiked GOSRiT: Roicki, Bank, Sobczyński, Dąbrowski ( 70 Kożyczkowski Marcin), Kożyczkowski Michał- Miszka, Wenta ( 80 Pięta), Czarnecki, Mienik Darek ( 70 Tobiaski), Miszka – Maszota