25.11.2015 10:01 0 Piotr Klecha

Tenisistki KTS-K Gosrit Luzino mistrzyniami powiatu wejherowskiego

Dnia 22.11.2015 na sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie odbyły się otwarte indywidualne mistrzostwa powiatu wejherowskiego w tenisie stołowym na rok 2015. Zawody rozegrano w czterech kategoriach.

W mistrzostwach bezkonkurencyjne okazały się zawodniczki KTS-K Gosrit Luzino Magda i Katarzyna Płotka, które zdobyły dla luzińskiego klubu 4 medale (dwa złote i dwa srebrne).

W kategorii OPEN KOBIET zwyciężyła Magda, która w finale pokonała Kasię 3:2. Natomiast startujące w kat. SP I GIM DZIEWCZĄT obie luzińskie tenisistki dotarły do finału, w którym lepsza okazała się Kasia wygrywając 2:1.

Oprócz Magdy i Kasi w turnieju wystąpiły nasze dwie najmłodsze zawodniczki Anita i Agata, dla których nie miejsce, lecz sam udział w turnieju był najważniejszy.

W kategorii OPEN MĘŻCZYZN wystąpiło 33 zawodników. Czwarte miejsce zajął Waldemar Płotka, a na pozycji 7-8 sklasyfikowany został Krzysztof Gruszczyński.