29.09.2015 14:27 0 Piotr Klecha

Wygrana po dobrym meczu

W sobotę 26 września drużyna GOSRiT el professional Luzino odniosła pierwsze u siebie zwycięstwo w tym sezonie w tegorocznych rozgrywkach 1 Ligi JC1. Wyzwaniu nie sprostała drużyna Pogoni Lębork. Od początku meczu nasza drużyna przejęła kontrolę nad spotkaniem. Przyniosło to efekt już w trzeciej minucie gdy fantastyczne podanie Dawida Sieberta na bramkę zamienił Damian Splitthof. Po kolejnych piętnastu minutach było już 2-0 gdy z rzutu wolnego bezpośrednim uderzeniem zdobył ponownie Damian Splitthof. Przed przerwą goście zdobyli kontaktową bramkę wykorzystując błąd ustawienia przy rzucie wolnym.

Po przerwie nasz zespół nadal przeważał co przyniosło efekt w postaci kolejnej bramki. Zdobył ją niezawodny w ostatnim czasie Kacper Bartecki. Mimo kolejnych sytuacji nasza drużyna nie poprawiła wyniku, a rywale ponownie zdobyli bramkę kontaktową. Do końca meczu jednak pozostał na tablicy wynik 3-2. Warto w tym miejscu podkreślić dobrą dyspozycję bramkarza GOSRiT el professional Luzino Miłosza Grubba.

GOSRiT/el professional 2001/02- Pogoń Lębork 3:2