03.03.2015 09:51 0 Piotr Klecha

Za nami niepełna V kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali

W niedzielę 1 marca br. na Hala Widowiskowo – Sportowej im. Marszałka Macieja Płażyńskiego w Luzinie odbyła się V kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej na hali. W pierwszym meczu kolejki drużyna Barłomina przegrała z Kochanowem 2:5, przegrywając do przerwy 1:4.

Ciekawie, zwłaszcza do przerwy było w spotkaniu Milwina z Luzinem ostatecznie lepsi okazali się ci drudzy wygrywając 5:2. Kolejny komplet punktów do ligowej tabeli zapisali sobie zawodnicy Robakowa, tym razem walkowerem ponieważ ich dzisiejszy przeciwnik, Sychowo nie zdołał skompletować składu.

Do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze dwie kolejki a sezon halowy drużyny sołeckie zakończa 22 marca, kiedy to rozegrany zostanie tradycyjny już „Turniej o Puchar Przewodniczącego rady Gminy Luzino”