12.11.2014 10:54 0

Zwycięstwo IV ligowców z Amatorem Kiełpino

W niedzielę 9 listopada br. w spotkaniu 15 kolejki IV ligi, KTS-K GOSRiT Luzino podejmował „czerwoną latarnię” Amatora Kiełpino. W tym meczu po raz pierwszy podopieczni trenera Rafała Kaczmarczyka wystąpili w roli faworyta, co nie pomogło młodej luzińskiej drużynie, która spotkanie rozpoczęła bardzo nerwowo.

Pierwsza część meczu mimo, że odbywała się pod nasze dyktando przyniosła więcej sytuacji bramkowych drużynie gości, ale ostatecznie dzięki bardzo dobrej postawie Katzora na przerwę schodziliśmy bez goli.

Po zmianie stron i wejściu na boisku Pawła Rutkowskiego dominował GOSRiT, który stworzył sobie w tej części gry kilkanaście sytuacji do zdobycia gola. Piłka często lądowała na przedpolu bramki gości. Dopiero futbolówka znalazła drogę do siatki gości w 69 minucie, kiedy to za sprawą Grzegorza Semaka, który wślizgiem po słupku wcisnął piłkę do bramki, gospodarze objęli prowadzenie.

Mimo, że do końca meczu stworzyliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramowych mecz zakończył się skromnym zwycięstwem GOSRiT 1:0.

Po tym spotkaniu KTS-K GOSRiT Luzino awansował na 14 miejsce w ligowej tabeli.

Skład KTS-K GOSRiT Luzino: Katzor – Mienik Dawid, Leyk, Białobrodzki, Benke Jonasz – Mienika Adrian, Dąbrowski, Mienik Dariusz, Graczyk- Czaja ( 46 Rutkowski), Semak ( 70 Żółtowski)